کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در هامپی | گنجینه باستانی هند

از میان سرزمین های رنگارنگ این کره خاکی، هند را برگزیده ایم و می خواهیم سفری به تاریخ این دیار داشته باشیم. کارناوال می خواهد شما را به هامپی ببرد؛ مجموعه ای تاریخی در ناحیه کارناتاکا که نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز قرار دارد و جلوه هایی بی بدیل از تاریخ هند را در خود جای داده است. قدم به ویرانه های باستانی این مجموعه می گذاریم و از تماشای ظرافت و زیبایی معماری آن، غرق در حیرت می شویم. بناها و آثار تماشایی را از نظر می گذرانیم و با دیدن هر گوشه ی آن ها برگی از تاریخ را مرور می کنیم. با ما همراه شوید و به هند بیایید تا مجموعه ای بی بدیل از آثار تاریخی را به تماشا بنشینید.

در این ویدیو ویرانه های به جا مانده از پایتخت امپراطوری ویجایاناگارا را می بینیم که در قرن ۱۴ و ۱5 میلادی در اوج قدرت بود و رشد و بالندگی بسیاری داشت اما پس از جنگ های متمادی از رونق افتاد و به متروکه ای بدل گشت. تک تک سنگ های این مجموعه حرف هایی از تاریخ دارند اما در سکوت نشسته و تنها گذر زمان را نظاره می کنند. دیوارها و ستون های قد برافراشته، سرد و گرم روزگار را تاب آورده اند تا امروز در مقابل دیدگان شما قرار گیرند و حیرت زده تان کنند.

به هر سو که می رویم نمایشی متفاوت از تاریخ را می بینیم؛ معبد باستانی مشهور ویروپاکشا یکی دیگر از بناهای حیرت انگیز این مجموعه است که در حال حاضر نیز یکی از مراکز مذهبی مهم هندوها به شمار می آید. نقوش ظریف و زیبا از جلوی چشممان می گذرند و ما را مبهوت خویش می سازند. 

طبیعت هم جلوه ی خود را به خوبی نشان می دهد؛ دریاچه ای آرام پیش رویمان نقش می بندد که قایق هایی را در خود دارد. چندی بعد پرنده ای را مشاهده می کنیم که بر روی شاخه درختان جا خوش کرده و از لحظاتش لذت می برد. در ادامه جمعیتی از میمون ها را می بینیم که در این منطقه باستانی به این سو و آن سو می روند و به زندگی خود در میان نشانه های تاریخ ادامه می دهند.

برای لمس همه ی این جلوه ها و زیبایی ها با ما همراه شوید و تماشای ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست