کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

معابد تاریخی پاتاداکال | زیبایی وصف ناپذیر هندوستان

با یکدیگر راهی سفر می شویم به هندوستان؛ کشوری که انواع فرقه های مختلف از دیرباز در آن وجود داشتند. مقصد امروزمان آثاری تاریخی از همین فرقه هاست. به سمت آثار قدیمی معابد پاتاداکال روانه می شویم، جایی که معابدی از فرقه های متعدد در کنار یکدیگر ساخته شده اند و جزء آثاری باستانی محسوب می شوند. با کارناوال در تماشای زیبایی های این معابد همراه شوید. در این ویدیو لحظاتی زیبا از معابد سنگی که در حدود قرن هفتم هجری بنا شده اند، را به تماشا خواهید نشست. بگذار برایت از نقش و نگار روی هر یک از این معابد سخن بگوییم. سبک معماریشان چالوکیا (chalukya) است که یکی از سبک های تکامل یافته ی آن زمان محسوب می شود. معابد مربوط به خدایان مختلف اند، تعدادی بیشتر از انگشتان دست یکی خدای شیوا و دیگری جین نایارا و... جالب است که برای جلوگیری از تلفیق سبک های مختلف از تابلو هایی بر روی این معابد استفاده شده. بر روی هر یک از آن ها نقش و نگارهایی از آدمک های مختلف دیده می شود که بی شک پشت هر یک داستانی نهفته است. علاوه بر لذت بردن از تماشای این معابد، فضای زیبا و مرتب اطراف که بسیار سرسبز است و گوش دادن به موسیقی ملایم محلی نیز می تواند برایت بسیار دلچسب باشد. با صحنه هایی هم رو به می شویم که برایمان عجیب خواهد بود. پیرمردی که در معبدی در حال ستایش مجسمه ی گاوی به سر می برد و با او خلوت کرده! اما زیبایی های این معابد بسیار متعدد است، از هر کدام که به دیگری رویم با تفاوت های واضحی رو به رو می شویم. تو نیز خود را در میان این معابد احساس کن که در حال تفریح و لذت بردن از آن هستی و می گردی و به معماری ها نگاه می کنی و حال و هوایی خاص در تو به وجود می آید. این احساسات را با ما در میان بگذار زیرا که ما منتظر  شنیدن صدای دلت هستیم. با کارناوال در لحظات پیش رو همراه شوید و از تماشای این بناهای باستانی لذت ببرید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
آترا گل محمدی

ممنون از شما بیننده ی گرامی

15 فروردین 1396

عشق سفر

سپاس، عالی بود

10 فروردین 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست