کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تعطیلات در لهستان | سفری رویایی و جذاب

می خواهیم به کشور لهستان سفر کنیم و به تماشای جاذبه های این سرزمین بنشینیم. کشور لهستان در کنار کشورهای شناخته شده و محبوبی همچون آلمان، فرانسه و انگلستان، در قاره اروپا جا خوش کرده است و همین موضوع سبب شده تا کمتر مورد توجه گردشگران قرار گیرد. اما این را می توان به حساب کم لطفی نسبت به لهستان دانست؛ چرا که طبیعت و جاذبه های تاریخی بسیاری در این سرزمین آماده خوشامدگویی به مسافران هستند. در ادامه، تعدادی از دیدنی های این سرزمین زیبا را مشاهده می کنیم و سفری دلپذیر برای خود رقم می زنیم. همراه مان بمانید و بیشتر با لهستان آشنا شوید.

از میان درختان، راه مان را به سوی لهستان باز می کنیم؛ به راستی گذراندن تعطیلات در لهستان چه حس و حالی می تواند داشته باشد؟! گله گوسفندان که مانند نقاطی سفید در مراتع به چشم می خورند، خانه هایی که از میان درختان قد علم کرده اند، گذر قطار، تماشای دریاچه، رودخانه خروشان، همه و همه از لذت بخش بودن این تعطیلات خبر می دهند. در میانه راه، به صخره ای با شمایل اعجاب انگیز برخورد می کنیم، لهستانی ها از این صخره با نام Maczuga Herkulesa یعنی «چماق هرکول» یاد می کنند. بد نیست ذکر کنیم که هرکول یا هراکلس، فرزند پادشاه خدایان زئوس و آلکمنه (Alcmene) بود و بزرگترین پهلوان اسطوره‌ای یونان و روم باستان به شمار می رود.

سفرمان را ادامه می دهیم، دشتی از گل های زرد، سواحل زیبا و پرواز گروهی از مرغان دریایی، ماسه زارهای سفید و درخشان، مراتع سرسبز، تنها چشمه ای از شکوه طبیعت در لهستان هستند که گشت و گذارمان را دلچسب و خاطره انگیز می کنند. اما تماشای دیدنی ها همچنان ادامه دارد...

این سفر دیدنی همراه کارناوال را از دست ندهید؛ شاید لهستان دل از شما برد و به مقصد سفر محبوب تان بدل شد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست