کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در پارک ملی هوسا | جاذبه ای تماشایی در فنلاند

خودتان را برای یک گشت و گذار به یادماندنی در طبیعت آماده کنید چرا که می خواهیم شما را به یکی از دیدنی ترین جاذبه های طبیعی دنیا ببریم و لحظاتی را در فنلاند بگذرانیم؛ کشوری که طبیعت گردی یکی از هیجان انگیزترین قسمت های سفر به آن است و خاطره ای خوش را گوشه ذهن مهمانانش ماندگار می کند. درختان سر به فلک کشیده، دریاچه های زیبا و رقص شفق های قطبی در آسمان تنها بخشی از دلایلی هستند که فنلاند را به یک مقصد رویایی تبدیل می کنند. به پارک ملی هوسا می رویم که یکی از مقاصد جذاب برای پیاده روی در طبیعت به شمار می رود و گردشگران بسیاری را از گوشه و کنار جهان به سوی خود می کشاند. ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید و از تماشای طبیعت فنلاند لذت ببرید.

زمستان آمده و ردای سپید برف را بر تن طبیعت نشانده است. آفتاب بر تن یخ زده زمین می افتد و آن را به گرمی در آغوش می کشد. نشانه ها می گویند که وقت آمدن بهار رسیده و طبیعت قرار است پیراهن تازه اش را به تن کند. شب های زمستانی هوسا با نمایش تماشایی شفق های قطبی در آسمان رنگ دیگری به خود می گیرد و هر چشمی را به خود خیره می سازد. 

با ذوب شدن برف و یخ ها شگفتی دیگری پیش روی تان قرار می گیرد و طبیعت فنلاند آن روی دیگرش را نیز نشان تان می دهد. درختان به رنگ سبز در می آیند و آسمان آبی تر از همیشه به نظر می رسد. دلبری های بهارانه پارک ملی هوسا نیز دیدنی است و جلوه های کم نظیری دارد. نسیم می وزد و درختان را به رقص در می آورد و یکی از دیدنی ترین صحنه ها را در طبیعت می آفریند.

با کارناوال همراه باشید و گشتی در پارک ملی هوسا بزنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست