کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ایرانگردی در کنار گردشگران خارجی | تحقق یک رویا | ویدیو HD

ایران تنها یک رویا نیست... این نام ویدیویی است که امروز نظاره‌گر آن می شویم. امروز به همراه گردشگران خارجی به کشور عزیز خودمان ایران سفر می کنیم و زیبایی های کشورمان را در کنار این این توریست ها نظاره گر می شویم. از نقش و نگار تاریخی اصفهان تا کویر یزد، از پیست اسکی دیزین تا تخت جمشید. با ما در این سفر زیبا و خوش رنگ و لعاب همراه شوید و لذت ببرید..

بر روی خاک کشورمان قدم بر می داریم، از شن و ماسه های کویر تا زمین پوشیده از برف دیزین، این یک شگفتی است که دو اقلیم متفاوت درست در یک زمان در یک کشور قرار گیرد، اما از این دست شگفتی ها در ایران بسیار است... در بخشی از گشت و گذار امروزمان به کوهستان می رویم و هیبت آن را به تماشا می نشینیم. تخت جمشید را از نزدیک نظاره می کنیم و در بازار تهران قدم می زنیم...

از خانه های باستانی یزد تا بنای باشکوه تخت جمشید، می خواهیم غرور و افتخار کشورمان را در این دقایق هر چند کوتاه در این قاب به نمایش در آوریم. معماری بی نظیر مسجد های ایرانی را بدون شک در هیچ جای دیگر نخواهید یافت. نقش و نگار فرش های ایرانی را بنگردید که چطور هوش از سرتان می برند، زاینده رودی که دوباره جان گرفته و زیبایی اصفهان و پل خواجو را دو چندان نموده، آرامگاه حافظ و سعدی، این شاعران به نام ایرانی را خواهیم دید و در پل خواجو، به صدای آواز مردم گوش فرا می دهیم...

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و یک ایرانگردی متفاوت را در کنار گردشگران خارجی تجربه کنید.

 با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمدرضا
ممنون از سایت بسیار عالیتون..

27 تیر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست