کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ایرانگردی متفاوت | همسفر با گردشگران خارجی

ایران، کشور ما. کشوری که زیبایی ها و مکان های دیدنی خاص و مخصوص به خود را دارد. و البته خیابان هایی که با تمدنی و فرهنگی دیرینه حال و هوایی منحصر بفرد در دنیا دارند. امروز در کارناوال به همراه توریست هایی که مقصد مسافرتشان ایران است به مکان های دیدی و دل نشین کشورمان سفر می کنیم. از مکان های دینی شهر تهران تا قدم زدن در دل کویر. تماشای این ویدیو دیدنی و زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

از لحظه ی ورود به خاک وطنمان با این توریست ها همراه می شویم. فضای زیبا و دیدنی کاخ سعد آباد، تا حال و هوای باصفای بازار تهران و هزاران مکان تفریحی دیگرش. سپس با قطار راهی یزد و کاشان می شویم. کشت و گذار در خانه ی بروجردی ها و تماشای معماری های قدیمی ایرانی، باغ فین کاشان و سقف های تماشایی خانه های شهر یزد براستی دقایق تکرار نشدنی را در ذهن به جای می گذارد.

سپس با اتومبیلی راهی کویر زیبا و دیدنی می شویم. بر روی شن های داغ کویر گام بر می داریم و دیدن آسمانی که از همیشه به ما نزدیک تر شده شکوه و جلوه ی خاص خود را دارد. به تخت جمشید می رویم و شکوه و جلال فرهنگ باستانی ایران را از نزدیک نظاره گر می شویم. بازار وکیل با صنایع دستی بی نظیر، سرای مشیر، حال و هوای فوق العاده ی حافظیه هم قسمت کوچکی از سفرمان است. 

امام زاده صالح، بازار تجریش، بام تهران، سورتمه تهران، جاده چالوس و سپس دریای زیبای خزر جزو گردش و تفریحی است که در ادامه برایتان آماده کرده ایم.

زیبایی های کشور ما کم نیست اگر تا به حال فرصت گشتن در تمام شهر های میهن را نداشته اید می توانید با تماشای یک ویدیو کوتاه مانند ویدیو امروز تمامی این زیبایی ها را مشاهده کنید و از وجودشان در کشورمان احساس غرور و سربلندی کنید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست