کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

استانبول | زیبایی بی نظیر ترکیه

امروز سفری داریم به سرزمینی نام آشنا که زیبایی های بسیار در دل خود دارد؛ توشه ی سفر ببندید تا با یکدیگر باری دیگر سری به زیبایی های خارق العاده ی این شهر بزنیم و لذت ببریم. تایم لپسی زیبا از تمامی مناظری که حتما در سفر به استانبول باید ببینید را برایتان انتخاب نموده ایم. براستی که از زیبایی های این شهر هر چه بگوییم کم است. باید چشم بدوزید به این مناظری که می خواهند زیبایی های این شهر را با تو در میان بگذارند؛ از چشم نوازیِ نورافشانی شهر در تاریکی شب گرفته تا معماری بناهای تاریخی اش که شما را  متحیر خواهند ساخت. لذت کشتی سواری شبانه در دریای مدیترانه، تماشای تصاویری خیره کننده از مساجد دیدنی این شهر، لذت خرید از بازاری رنگارنگ و متنوع که همه چیز در آن پیدا خواهید نمود و البته آشنایی با غذاهای رنگارنگ و دل چسب ترکی همانند کباب ترکی و نان های خوشمزه شان گوشه ای از نمایشی است که برایتان تهیه کرده ایم. شما نیز در این سفر مجازی خود را در تک تک این لحظات رویایی حس کنید، در حالی که در کشتی زیبایی نشسته اید و به دریای زیبای آبی رنگ خیره شده اید و رطوبت دریا در حال لمس کردن گونه هایتان است یا در حال لذت از پیاده روی در خیابان های بی نظیر این شهر زیبا هستید. یا در حال عکاسی در مسجد ایاصوفیه هستید و می خواهید از این بنای بی نظیر یادگاری را ثبت نمایید. سپس این نمایش را با غروب آفتاب استانبول به پایان می رسانیم؛ غروبی که خود بسیار دیدنی است. تجسم کنید؛ زیبایی ها از آن شماست زیرا که روحتان را تازه می کند و خستگی را از شما دور می نماید و البته خنده بر لبانتان می نشاند... با کارناوال محو تماشای این زیبایی شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست