ویدیو HD

پارک ملی جاسپر | میراث جهانی کانادا

امروز می خواهیم شما را به کشور کانادا ببریم و گشتی در طبیعت زیبای این سرزمین بزنیم. از میان جاذبه های طبیعی این کشور پارک ملی جاسپر را برای تان برگزیده ایم که در ایالت آلبِرتا قرار دارد و در غرب شهر ادمونتون (Edmonton) خودنمایی می کند. برای لحظاتی کار و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و آرامش را به گونه ای متفاوت تجربه کنید. می خواهیم به کوهستان سر بزنیم، درختان سرسبز و سر به فلک کشیده را ببینیم و یک قایق سواری دلچسب داشته باشیم. کارناوال می خواهد تجربه ای خاص و به یادماندنی برای شما رقم بزند؛ پس با ما باشید و تماشای این ویدیوی جذاب و حیرت انگیز را از دست ندهید.

در ابتدای ویدیو با نمایی دیدنی از دریاچه مواجه می شویم و پس از تماشای آن به سراغ دیگر مناطق این پارک می رویم. برای گشت و گذار عجله نکنید چرا که جاسپر بزرگترین پارک ملی در رشته‌کوه راکی محسوب می شود و حدود 10878 کیلومتر مربع وسعت دارد. می توانید روزها در این پارک به این طرف و آن طرف بروید و باز هم موفق به دیدن تمام زیبایی های آن نشوید.

در گوشه ای از این پارک ملی یخچال های طبیعی را می بینید و در جایی دیگر چشمه های آب گرم انتظارتان را می کشند. می توانید دریاچه ها و رودخانه ها را برای نظاره کردن انتخاب کنید و یا به سراغ کوه ها بروید که ابرها پیرامون قله های شان پرسه می زنند. حیات وحش این پارک هم در نوع خود کم نظیر است و تماشای حیوانات آن می توانند بخشی از برنامه بازدیدتان باشد.

این پارک به حدی قابل توجه است که نامش از سال 1984 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و روز به روز بر تعداد بازدیدکنندگانش افزوده می شود.

با کارناوال همراه باشید و در این ویدیوی کوتاه، گوشه ای از زیبایی های پارک ملی جاسپر را ببینید.

همراه ما باشید
عضویت در خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.