ویدیو HD

پرواز با جت پک | تجربه ای جدید از لذت پرواز

امروز در کنار یکدیگر در کارناوال به تماشای ویدیویی جذاب از لذت و هیجان پرواز به شیوه ای متفاوت می نشینیم. می خواهیم به وسیله ی جت پک که کوله پشتی پرواز هم نامیده می شود به آسمان رویم و همانند پرنده ای قوی هر آن چه را که دوست داریم تجربه کنیم. با لباس هایی شبیه به فضانوردان و تجهیزاتی پیشرفته آغاز پروازمان را بر روی دریاچه ای کوچک شروع می کنیم. در تماشای این ویدیو جذاب باری دیگر با ما همراه شوید.

شمارش معکوس در جریان است. کوله پشتی را به دوش انداخته ایم که موشک هایی پر قدرت از آن آویخته شده و وقتی که زمان مناسب فرا رسد از این موشک ها آتش بیرون زده و شما را به هوا می فرستد. زمانی که به آسمان رفتید دیگر کنترل همه چیز با شماست. به هر سمت و سویی که دوست دارید بروید و با هر سرعتی که می خواهید اوج بگیرید. اینبار بر روی دریاچه ای کوچک پرواز می کنیم و علاوه بر لذت تجربه ی شیرین پرواز از مناظری که از بالا دست به چشم ما می خورند لذت می بریم.

در آسمان چرخ می خوریم، پا به پای قایقی موتوری  حرکت می کنیم و از آسمان آبی که از همیشه صاف تر است لذت می بریم. در حرکات آهسته پرواز با جت پک را می نگریم که با چه لطافتی پیش می رود. البته گاز خارج شونده از موشک های روی دوشتان آن قدر قدرتمندند که در کنام حرکتتان از کنار آب ها، آن ها را به تکاپو می اندازد و امواجی را در کنارتان ایجاد می کند.

هر کجای دنیا که هستید و به همراه ما به تماشای این ویدیو نشسته اید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. آیا شما هم دوست دارید پرواز با جت پک را تجربه کنید؟ یا تاکنون این تجربه را داشته اید؟

منتظر نظرات زیبایتان هستیم.

با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
alireza

بی صبرانه منتظر ورود این تکنولوژی به ایران هستم

25 مرداد 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET