کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان جت اسکی در دریاچه پاول آمریکا

تا به حال همراه کارناوال، چندین ویدیو هیجانی را تماشا کرده ایم و این بار نیز می خواهیم هیجان جت اسکی در دریاچه پاول را به اتفاق یکدیگر لمس کنیم. به نواحی مرکزی آمریکا و مرز دو ایالت آریزونا و یوتا می رویم. جایی که بستر دریاچه پاول (Lake Powell) در مسیر رودخانه کلرادو (Colorado River) پهن شده است. این دریاچه مصنوعی یکی از مقاصد محبوب سفر در آمریکا به حساب می آید و سالانه در حدود ۲ میلیون نفر از آن بازدید می کنند. در ویدیو پیش رو می بینیم که فردی ماجراجو به نام کریستین یلوت (Christian Yellott) موتور جت اسکی اش را روشن می کند و در این دریاچه زیبا به گشت و گذار می پردازد؛ البته جت اسکی سواری او کمی متفاوت است...

کریستین نمی خواهد جت اسکی را در مسیری ساده به حرکت در بیاورد و در نتیجه ژرف دره های منطقه را برای حرکتش انتخاب می کند. در آغاز شاید این کار به نظرتان ساده بیاید، اما کافی ست قدری او را در مسیرش دنبال کنید تا خطرهایی را ببینید که متوجه کریستین است. 

باید به این نکته توجه داشت که مسیری باریک و پیچ در پیچ پیش روی کریستین قرار دارد و او باید با سرعت زیاد جت اسکی آن را پشت سر بگذارد. عبور از این مسیر، با این سرعت بسیار خطرناک است و برای این کار باید تمرکز کافی داشت. کریستین نیز کاملا بر این نکته آگاهی دارد و به همین خاطر، با دقت مسیرش را ادامه می دهد و پیچ ها را یکی پس از دیگری طی می کند. ما نیز در حالیکه قلب مان به تپش افتاده و آدرنالین مان بالا رفته است، او را در این مسیر سخت و خطرناک دنبال می کنیم و در همین حین، از تماشای آب های تمیز و آینه مانند منطقه نیز لذت می بریم. 

شما نیز با کارناوال همراه شوید و از تماشای این گشت و گذار هیجانی لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Christian Yellott

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

عالی وحرفه ای

26 خرداد 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست