کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در پارک میمون جیگوکودانی | دنیای ماکاک ها در ژاپن

لباس های گرم تان را بپوشید که قرار است به یک سفر زمستانی برویم و لحظاتی جالب و فراموش نشدنی را بگذرانیم. اگر از دوستداران حیات وحش و تماشای حیوانات هستید این گشت و گذار را از دست ندهید و با ما به کشور ژاپن بیایید. در گوشه ای از استان ناگانو (Nagano) به سراغ پارک میمون جیگو کودانی (Jigokudani Monkey Park) می رویم که دنیایی بامزه را در خود دارد و به شما فرصت می دهد تا دقایقی شیرین را در کنار میمون ها بگذرانید. این پارک زیستگاه نوع خاصی از میمون ها به نام ماکاک ژاپنی است که بومی ژاپن محسوب می شوند و حرکاتی بسیار بامزه دارند. کارناوال می خواهد لحظاتی را در این پارک بگذراند و از شما دعوت می کند که این گشت متفاوت را تجربه کنید...

جیگو کودانی در زبان بومی به معنی دره جهنم است. این پارک پر از چشمه های آب گرم است و به همین دلیل با این نام خوانده می شود. در حالی که برف همه جا را پوشانده و سرما حکفرمایی می کند، آب گرم از زمین یخی که صخره های شیب دار و جنگل های تنومند آن را احاطه کرده اند، بیرون می آید و فضای جالبی را به وجود می آورد. ماکاک ها در فصل زمستان به این دره می آیند تا از سرما جان سالم به در ببرند. آنها با آغاز روز از جنگل و صخره های شیب دار به پایین روانه می شوند و ساعاتی را در آب های گرم می گذرانند. این جانوران به هنگام بعدازظهر بساط خود را جمع می کنند و دوباره به جنگل باز می گردند تا امنیت شان به خطر نیفتد. این جانور با عنوان میمون برفی نیز شناخته می شود چرا که زیستگاهی را انتخاب می کند که زمین آن برای مدتی از سال پوشیده از برف است.

حضور میمون ها بهانه ای شده تا پای گردشگران به این پارک باز شود و سالانه درآمد خوبی را نصیب این منطقه کند.

برای دقایقی با کارناوال همراه باشید و گشتی در دنیای جذاب ماکاک های ژاپنی بزنید...

ورود به صفحه اختصاصی معرفی پارک جیگوکودانی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست