کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای دیدنی های کیوتو | سفر بهاری به ژاپن

 این بار می خواهیم به کشور ژاپن و شهر کیوتو سفر کنیم. واژه کیوتو به معنای «پایتخت» است و اشاره به این دارد که کیوتو برای هزار سال پایتخت ژاپن بوده است؛ تا زمانی که در سال 1869 امپراتور این سرزمین، به توکیو، پایتخت کنونی ژاپن مهاجرت کرد. اگرچه سال ها از این مهاجرت می گذرد اما کیوتو همچنان از شهرهای پر اهمیت ژاپنی ها به شمار می رود و محبوبیت قابل توجهی میان گردشگران دارد. به همین دلیل این سرزمین را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم و راهی این شهر هستیم. بد نیست بدانید کشور ژاپن در فصل بهار، جلوه سحرانگیزی دارد چرا که شکوفه های گیلاس در گوشه گوشه شهرهایش به چشم می خورند. همین موضوع سبب شده تا فصل بهار را برای سفر به کیوتو انتخاب کنیم. همراه مان شوید و این سفر خیره کننده را از دست ندهید.

در ابتدای راه، خود را در حال عبور از میان یک راهروی نارنجی رنگ می بینیم. این راهرو مشهورترین قسمت معبد فوشیمی ایناری (Fushimi Inari) است و سن بون توری (Senbon Torii) نام دارد. مردم محلی، به این دروازه، راهروی سرخ می گویند و آن را نماد نور و خورشید می دانند. از میان این راهرو که بیشتر به رنگ نارنجی ست تا سرخ، عبور می کنیم. پس از آن، درختان بلند بامبو را می بینیم که در دو طرف مسیرمان کشیده شده اند. آرام از میان این درختان می گذریم و به سوی دیگر دیدنی های شهر قدم می گذاریم. معبدی زردرنگ پیش روی مان قرار می گیرد که در کنار دریاچه ای آرام، جلوه گری می کند. این معبد بودایی، کین کاکوجی (Kinkaku-ji) نام دارد و از شناخته‌شده ترین بناهای ژاپن است. هر ساله افراد بسیاری از این سازه زیبا و چشم نواز دیدن می کنند. راه مان را ادامه می دهیم و بالاخره شکوفه های گیلاس را می بینیم که به زیبایی کیوتو را مزین کرده و بوی خوش بهار را در این شهر پراکنده اند. هنوز سفرمان ادامه دارد چرا که می خواهیم تجلی سنت در شهر کیوتو را به تماشا بنشینیم؛ همچنین مناظر طبیعی بیشتری برای تماشا وجود دارند.

همراه کارناوال بمانید و این سفر تماشایی را از دست ندهید.

ورود به صفحه اختصاصی معرفی معبد فوشیمی ایناری

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست