کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

لاس وگاس | شهر لوکس و مجلل آمریکا

لاس وگاس شهر رنگ ها با انواع زرق و برق های چشم نواز... امروز با یکدیگر به تفریحی ترین شهر ایالات متحده آمریکا سفر خواهیم کرد؛ لاس وگاس شهری واقع در ایالت نوادا که منطقه ای با آب و هوای کویری است اما بناهای زیبا و مدرنش هستند که این شهر را به این شهرت در جهان رسانیده اند. لاس وگاس یعنی مرکز ساختمان های لوکس که هوش از سر می برند. با ما در این لحظات همراه شوید و از تماشای تجملات آمریکا لذت ببرید. نمایشی از زیبایی های جهان که همگی در این شهر جمع شده اند. در گوشه ای از شهر سازه ای شبیه به اهرام مصر به چشم می خورد البته با تغییراتی مدرن. ساختمان های شهر هر یک شکل و شمایل خاص خود را دارند و با معماری های به روزشان توجه را به خود جلب می کنند. بارها در سفر امرزمان با یک آب نمای دیدنی برخورد می کنیم؛ آب نمایی که بلاژیو (Bellagio Fountains) نام دارد و متعلق به هتلی به همین نام است.

اینجا وگاس است. رفت و آمد هایی پر آرامش در سراسر شهر، ساختمان های زیبا، آتش بازی در آسمان، تزئین تمام شهر با نخل هایی بلند، آسمانی صاف و دل انگیز، لذت رانندگی با ماشین های لوکس در خیابان های خلوت شهر، مرکز خرید های مجلل، چراغانی سراسر شهر در شب و حرکت ماه در آسمان زیبا همه و همه در تایم لپس زیبای امروز نمایش داده می شود. تو نیز خود را در این میان حس کن؛ لحظه ی تماشای رقص فواره های زیبا و دیدن چشم انداز شهر را در کابین چرخ و فلک را تجربه کن. کمی قدم بزن تا به هتل هیلتون معروف برسی و از تماشایش لذت ببری و البته هزاران مکان تفریحی دیگر همانند موزه موب، نمایشگاه تایتانیک، خیابان فریمونت و برج بلند استراتوسفر وجود دارد که در این شهر بسیار دیدنی هستند و حسابی تو را سرگرم می کنند. با کارناوال در این لحظات همراه شوید و ازتماشای زیبایی های شگفت انگیز شهر  لاس وگاس لذت ببرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.