کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گدازه های آتشفشان کیلاویا | سپیده دم آتشین در هاوایی

خورشید طلوع می کند و زمین را در آغوش می گیرد. رسیدن بارقه های طلایی به زمین نوید یک روز تازه را در طبیعت می دهد و آغاز داستانی دیگر را رقم می زند. همه ما بارها شاهد این اتفاق چشم نواز طبیعت بوده ایم و بسیاری آرامش را با آن تجربه کرده ایم؛ اما اینجا پارک ملی آتشفشان های هاوایی (Hawaiʻi Volcanoes National Park) است و همه چیزش با نقاط دیگر دنیا فرق می کند. خورشید که خودش را بالا می کشد خبر از آغاز نبردی دیگر برای زنده ماندن می دهد. آتشفشان کیلاویا (Kīlauea) به چیزی رحم نمی کند و گدازه هایش خشمگینانه زندگی را می بلعند. کارناوال می خواهد تجربه ای تازه و متفاوت برای تان رقم بزند و شما را با خود به تماشای گدازه های آتشفشانی ببرد. همراه مان باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

صبح آغاز شده و آتشفشان کیلاویا روی خوشی از خود نشان نمی دهد. گویی خورشید داغ دلش را تازه کرده و خشمش را برانگیخته است. جریان مواد مذاب به راه می افتد و هر چیزی را که بر سر راهش قرار دارد می سوزاند و از بین می برد. گیاهان کوچک هنوز از تابش بارقه های خورشید گرم نشده اند که در گدازه ها می سوزند و به کام مرگ فرو می روند. 

حواس تان را جمع کنید و به صدای طبیعت گوش فرا دهید. صدای روان شدن گدازه های فعال ترین آتشفشان هاوایی را می شنوید که پیش می روند و نمایشی بی نظیر به راه انداخته اند. درست است که در لحظه لحظه ویدیو این خشم طبیعت است که خودنمایی می کند اما نمی توان از زیبایی های آن نیز چشم پوشی کرد. گدازه های آتشین جلوه ای خاص به طبیعت هاوایی بخشیده و چهره ای دیدنی به آن داده اند. همین زیبایی ها باعث شده تا تایلور هیولت (Tyler Hulett) دست به کار شود، چنین شاهکاری را خلق کند و نامش را «سپیده دم آتشین» بگذارد.

با کارناوال همراه باشید و تصاویری را ببینید که شاید هیچ گاه شانس دیدن آنها را پیدا نکنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست