کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

لس آنجلس | شهر رنگ ها و مناظر زیبا

راهی سفری جذاب به مقصدی می شویم که پس از نیویورک دومین شهر دیدنی ایالات متحده آمریکاست. شهر فیلم و هالیوود که زیبایی های فراوانی در خود جای داده است. آری به همراه مناظری باور نکردنی از شهر زیبای لس آنجلس می خواهیم مهمان چشمان زیبایتان شویم؛ شهری در شما ایالت کالیفرنیا با جمعیتی 18 میلیونی. شاید باور نکنید اما تمامی مناظری که در این ویدیو می بینید، همگی واقعیت هستند. این نمایش ناب و دیدنی از شهر لس آنجلس را از دست ندهید و با ما همراه شوید. با نماهای زیبایی از جنب و جوش شهر محو تماشا می شویم؛ شهری که در شب همانند الماسی درخشان می درخشد و شبانه روز در حال تکاپو و حرکت است. ساختمان های بلند آمریکایی در کنار بزرگراه های پیچ در پیچ و فرودگاه های جالب، همگی گواه از مدرن بودن این شهر می دهند اما علاوه بر وجود اکثر تکنولوژی های پیشرفته، این شهر به سبب موقعیت جغرافیایی اش، طبیعتی زیبا و چشم نواز دارد. از طبیعت بکرش ساحل زیبا و تمیز با امواجی پیوسته در تلاطم، آسمانی چند رنگ و سرسبزی های چشم نواز و لطیفش  است که بسیار خودنمایی می کنند و از مکان های تفریحی اش هالیوود و کمپانی های فیلم سازی معروفی همانند یونیورسال (Universal Studios) و والت دیزنی (walt Disney) است که توجه جوانان و نوجوانان را به خود جلب می کند و ساختمان ها و محله هایی که در هیچ جای دنیا مانندی ندارند را در ویدیو نمایش می دهیم. تماشای آتش بازی در شب، شهر بازی ساحلی، مه و ابر هایی که از دل کوهستان بالا می روند. امروز در این ویدیو و در این سفر مجازی به لس آنجلس، زیبایی های آن را برایتان به تصویر کشیده ایم تا ببینید و لذت ببرید. با کارناوال محو تماشای زیبایی های لس آنجلس شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست