ویدیو HD

شب های لس آنجلس | گشتی در شهر هالیوودی

امروز سفری فراموش نشدنی برای‌تان در نظر گرفته ایم و می خواهیم قدم به یکی از لوکس ترین، مدرن ترین و پرآوازه ترین شهرهای آمریکا بگذاریم تا زیبایی های آن را در شب نظاره کنیم. به لس آنجلس می رویم؛ جایی که نامش با فیلم های هالیوودی در هم آمیخته و شهرت بسیاری برای خود رقم زده است. لس آنجلس دومین شهر پرجمعیت ایالات متحده آمریکا و بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا محسوب می شود و لقب شهر فرشتگان را به یدک می کشد. این شهر از نظر تعدد مراکز تفریحی و سرگرمی رتبه دوم را در ایالات متحده آمریکا دارد و بخش بزرگی از درآمد آن از صنایع سرگرمی به ویژه فیلم سازی و گردشگری تامین می شود. جذابیت های بی شمار لس آنجلس و آوازه جهانی آن، کارناوال را بر آن داشته تا سری به آن بزند و گشتی مجازی را برای شما فراهم کند. همراه‌مان باشید و این سفر کوتاه را از دست ندهید.

 در ابتدا بر فراز لس آنجلس به تماشای نمایی متفاوت از این شهر می نشینیم و پس از مدتی نگاهی به آسمان خراش های آن می اندازیم. پس از کمی گشت و گذار، پدیده ابرماه (Supermoon) را نظاره می کنیم و از دیدن نمایشی شاهکار در آسمان لذت می بریم. به سراغ برج های واتس (Watts Towers) می رویم که ظاهری متفاوت و پیچیده دارند و ارتفاع بلندترین آنها به 30 متر می رسد. کمی بعد سری به ورزشگاه استاب هاب سنتر ( Stubhub Center Stadium) می زنیم و لحظاتی را با دیدن مسابقه فوتبال سپری می کنیم. 

پل وینسنت توماس (Vincent Thomas Bridge) از دیگر دیدنی های شهر است که با چراغانی شب به شکلی متفاوت و زیباتر از همیشه جلوه می کند. نمای بیرونی استیپلز (Staples Center) را نیز می بینیم که یک ورزشگاه چندمنظوره است و بازی های زیادی در آن برگزار می شود. در نهایت به سراغ نشان هالیوود می رویم که در ارتفاعات شهر خودنمایی می کند.

برای لحظاتی با کارناوال همراه شوید و زیبایی های لس آنجلس را در این ویدیو ببینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET