کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مکزیکوسیتی | پایتخت رنگارنگ کشور مکزیک

مقصد سفر مجازی امروزمان یکی از پایتخت های با فرهنگ غنی و زیبای آمریکای شمالی محسوب می شود. شهری که در خیابان هایش تمامی رنگ ها در کنار یکدیگر به چشم می خورند، از رنگ های پر رنگ میادین گرفته تا سایه روشن کاشی کاری های ساختمان های استعماری. در همه جای شهر رنگ و موسیقی به هم پیوسته اند. برای توصیفش باید گفت که اگر قرار بود زندگی رنگی داشته باشد بدون شک نام آن رنگ مکزیکو سیتی بود. با ما در این سفر دلپذیر همراه شوید و از تماشای این ویدیو شاد لذت ببرید. مکزیکو سیتی پایتخت قدیمی کشور مکزیک با دیدنی های فراوان که اکثر آنها را امروز برایتان نمایش می دهیم. با صحنه هایی از منطقه ی زوکالو (zocalo) یکی از کانون های تمدن مکزیکی شروع می کنیم، زمانی که اسپانیایی ها آن را تصاحب کردند به سرعت با خاک یکسان شد اما امروزه به شکل متفاوتی ظاهر شده. یکی از بناهایش کلیسای جامع متروپولیتن است. سپس راهی منطقه تاریخی سنترو (centro) می شویم؛ جایی که بیش از 1500 ساختمان میراث فرهنگی توجه شما را جلب می کند. یکی از بهترین آنها دانشگاه سان ایلدفونسو (san ildefonso) با شاهکار نقاشی های اجتماعی-سیاسی اش است که انسان را وادار به توقف و تماشا می کند. منطقه ی لا سیودادلا (la ciudadela) دریای رنگ های زیبا و مرکز صنایع دستی های مکزیکی، منطقه ی آسوله هس (de azulejos) خانه ی کاشی کاری های آبی و سفید و در سراسر این خیابان گالری ها و موزه های دیدنی درخشنده ای وجود دارند. برای سر زدن به زمان های مختلف برایتان موزه ی فرانتس مایر (franz mayer) را انتخاب نموده ایم که نتیجه ی تلاش بی وقفه ی تمام زندگی یک کالکتور و نمایش نورانی از گنج های فرهنگی و آیتم های روزانه ی زندگی است. برای تغییر رنگ راهی خیابان آلامدا (alameda) می شویم که سرسبز ترین منطقه ی شهر محسوب می شود و پارک بزرگ چپولتپک (chapultepec) در آنجا واقع شده و مرکز تنفس هوای پاک و لذت از طبیعت است. از دیدنی های دیگر این پارک موزه ی مردم شناسی و باغ وحش محبوب آن است که با همدیگر به آن ها سری می زنیم. مجسمه ی قهرمان نینوس (ninos)،منطقه ی پولانکو (polanco) با ساختمان های مدرن و خیره کننده اش، موزه ی سومایا (soumaya) مخصوص کارهای هنری یک میلیونر و نقاشی های نقاشان معروف همانند ونگوک، موزه ی جومکس (jumex)، خانه ی آبی، قایق های رنگارنگ منطقه ی روما (roma) مقاصد بعدی ما هستند که با شما به آنها مهمان می شویم. پس به هیج وجه تماشای زیبایی های شهر بزرگ مکزیکو سیتی به همراه موسیقی زیبای مکزیکی را از دست ندهید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست