کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

معبد میمون ها | تفریحی شاد و با مزه در نپال

امروز با ویدیو زیبا از معبد میمون ها (Swayambhunath) واقع در شهر کاتماندو در کشور نپال به استقبالتان آمده ایم. صحنه های پیش رو بسیار تماشایی اند؛ قرار گرفتن میمون ها در این معبد زیبا درست کنار مجسمه های تاریخی بودا فضایی دلنواز و جذاب ایجاد نموده. پس به هیچ وجه تماشای این ویدیو دل انگیز را از دست ندهید و دقیقه های پیش رو را همراه با چاشنی شادی و لذت با ما سپری کنید. سرسبزی در کنار این معبد خاص و تماشایی با تزئینات طلایی رنگ این مکان را بسیار دل انگیز نموده. امروز وقت لذت بردن از تماشای بازیگوشی های این حیوانات است اما نه در باغ وحش بلکه در یکی از زیباترین آثار تاریخی بر جای مانده از روزگاران گذشته! دوستداشتنی ترین منظره مربوط به بچه میمونی است که از پرچم های رنگارنگ آویزان شده و در حال تاب خوردن است و مادری که نگران است و از او مواظبت می کند، او را در آغوش می گیرد و محبت مادری اش را نثارش می کند. در همه جای این معبد میمون های مادر را می بینید که بچه ی خود را به کول گرفته اند و به آن ها شیر می دهند از طرف دیگر پدران خانواده هم از آنها مواظبت می کنند. معبد میمون ها! چه نام عجیبی! شاید بپرسید که چرا نام این معبد به میمون ها نسبت داده شده است؟ در پاسخ باید بگوییم که آنها این میمون ها را مقدس می شمارند و به آن ها احترام می گذارند. و اما لحظه ای که در کنارشان قرار می گیریم بسیار زیباست. آن ها برایتان خطری ندارند تنها از شما غذاهایتان را می خواهند و چقدر شیرین است، نحوه ی با مزه ی آب خوردنشان. خود را در میانشان احساس کن اینجا فضایی صمیمی و با مزه حکم فرماست از لبخند زیبایی که به دوربین می زنند گرفته تا دعواهای جدیشان با یکدیگر. با کارناوال در این لحظات زیبا همسفر شوید به گوشه ای زیبا از کشور نپال و به ماجراجویی و کشف ناشناخته ها بپردازید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
reza

nice

22 اسفند 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست