کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گردش در مراکش | تماشای زندگی مردم در این دیار

خودتان را برای سفری به آفریقا آماده کنید تا جلوه ای متفاوت از قاره سیاه را نشان تان دهیم. از میان هزاران دیدنی این پهنه، مراکش را برای تان برگزیده ایم و می خواهیم گشتی متفاوت در این دیار داشته باشیم. پیش از این نیز به این مقصد سفر کردیم و برای تان از دیدنی ها و جاذبه هایش سخن گفتیم. با هم در خیابان هایش قدم زدیم و آثار تاریخی آن را مرور کردیم. سفر امروزمان بسیار متفاوت است. این بار به جای رفتن به گوشه و کنار این خطه و سر زدن به جاذبه ها و ساختمان های قدیمی، به سراغ مردم می رویم و لحظاتی از زندگی آنها را لمس می کنیم. با کارناوال باشید و تماشای این ویدیوی متفاوت و جذاب را از دست ندهید.

تماشای ویدیوی جاذبه های گردشگری مراکش

گشت و گذارمان با یک بالن سواری آغاز می شود. بر فراز این دیار دیدنی به پرواز در می آییم و از آسمان به تماشای زیبایی های آن می نشینیم. به سراغ ماهیگیرانی می رویم که تازه از صید برگشته و با دستانی پر آمده اند تا روزی امروزشان را به خانه ببرند. صدای مرغان دریایی به گوش می رسد و با همهمه ی مردم در بندرگاه در آمیخته است. 

قدم در کوچه هایی می گذاریم که از دو سو با ساختمان های بلند احاطه شده اند. به سراغ بازار می رویم و گوشه ای از زیبایی های این دیار را در دست سازه های مردمش به تماشا می نشینیم. همه سخت در تلاشند تا زیباترین محصول را خلق و روانه خانه های مردم کنند. موسیقی خیابانی حال و هوای گردش مان را عوض می کند و پس از آن از دیدن نمایش یک مرد با مار شگفت زده می شویم. 

صدای بازی بچه ها در کوچه پیچیده است و ما را به سوی خود می کشاند. مردم با چهره هایی سرشار از مهربانی و لبخند میزبان مان می شوند و گرمای خاصی را مهمان دل مان می کنند. بوی غذاهای خیابانی به مشام می رسد و هر کسی را گرسنه می کند. چه چیزی بهتر از یک وعده غذای سنتی و خوشمزه!

کارناوال را در این سفر همراهی کنید و از دیدن جلوه های متفاوت مراکش لذت ببرید... 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست