کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دوچرخه سواری در کوهستان | سفری هیجان انگیز به سوئیس

 تا به حال ویدیوهای هیجانی بسیاری را با شما به اشتراک گذاشته ایم و این بار نیز، می خواهیم لذت تماشای یکی از جذابترین و هیجان انگیزترین ویدیوهای دوچرخه سواری را با شما شریک شویم. فارغ از روزمرگی ها، دل به جاده می زنیم تا دو دوچرخه سوار حرفه ای را در سفرشان همراهی کنیم. این دو ورزشکار، علاقه زیادی به چالش دارند و همین سبب شده تا از مسیرهای ساده و معمولی دوری کنند و دل به کوهستان های مرتفع بزنند. آن ها می خواهند مسیرهای دشوار کوهستانی را با دوچرخه شان طی کنند و طعم خوش آدرنالین را بچشند. برای این کار، به کانتونِ (1) گربوندن (Graubünden) در کشور سوئیس رفته اند. این منطقه به خاطر مناطق مرتفعش در رشته کوه آلپ شهرت دارد و همچنین منطقه مناسبی برای ورزش های زمستانی شمرده می شود. دوچرخه سواری در این خطه، بسیار دشوار است و حتا ممکن است، بعضی بگویند که این کار میسر نیست. اما دنی مکسکیل (Danny MacAskill) و کلودیو کلوری (Claudio Caluori) کلمه غیر ممکن را نپذیرفته و تمام تلاش شان را برای رسیدن به آرزوی شان به کار گرفته اند. در ادامه به تماشای ویدیوی هیجانی آن ها می نشینیم تا از هنرنمایی شان لذت ببریم. 

در آغاز، دنی 32 ساله را می بینیم که به چشم انداز کوهستانی خیره شده است و ناگهان کلادیو او را صدا می زند تا سفرشان را آغاز کنند. بر فراز کوه ها پدال می زنند و با شجاعت تمام از لبه های باریک می گذرند؛ گویی هیچ مانعی بر سر راه این دو وجود ندارد و جاده ای صاف در پیش روی شان است.

کمی می گذرد و به مناطق جنگلی می روند و از کنار درختان، یکی پس از دیگری می گذرند. در میان راه شان رودخانه ای وجود دارد و بر رویش پلی کشیده شده است؛ اما دنی، هیچ علاقه ای به راه های ساده و صاف ندارد، پس عبور از پل را نیز با حرکات نمایشی تلفیق می کند. اگرچه در حین سفرمان به دنی و کلادیو چشم دوخته ایم؛ ولی نیم نگاهی هم به مناظر اطراف داریم و از تماشای طبیعت چشم نواز سوئیس مسحور می شویم. دریاچه ای در میان انبوهی از درختان به چشم می خورد، دنی و کلادیو از کنار دریاچه می گذرند و ناگهان دنی به سمت دریاچه رهسپار می شود. جالب آن که خود دنی می گوید: «هیچ ایده ای ندارم به کجا دارم می رم!» در حقیقت تمام مسیرهایی که این دو انتخاب می کند بدون هیچ برنامه ریزی قبلی انتخاب می شود، آن ها فقط به دل جاده زده اند و در لحظه مسیر بعدی شان را بر می گزینند.

این ویدیوی هیجانی را ببینید و در این سفر تماشایی، کارناوال را همراهی کنید.

پاورقی


1: کانتون، نوعی از تقسیمات کشوری سوئیس است؛ در حال حاضر سوئیس 26 کانتون دارد.


  :Video Details

Artists : Danny MacAskill, Claudio Caluori

A Film by : Cut Media – www.cutmedia.com

Music : Talisco, Everyone

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست