کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

حرکات نمایشی و هیجان انگیز | تفریح با پوگو استیک

برای یک گشت و گذار هیجان انگیز آماده اید؟ می خواهید با یک فعالیت متفاوت و ویژه آشنا شوید؟ پس دقایقی را با کارناوال همراه باشید تا با هم کمی بالا و پایین بپریم و حسابی تفریح کنیم. امروز می خواهیم با ورزشکارانی همراه شویم که فعالیت جدیدی را در دنیای ورزش ها دنبال می کنند. آنها وسیله ای به نام پوگو استیک (Pogo stick) را به کار می گیرند و با پرش های متوالی نمایش جالبی به راه می اندازند. این وسیله به ظاهر ساده طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد و به شما امکان می دهد تا پرش هایی کانگورویی را تجربه کنید. با ما باشید و تماشای ویدیوی امروز را از دست ندهید تا هم طعم هیجان را بچشید و هم با فعالیتی جدید آشنا شوید.

همسفران امروزمان اعضای یک تیم حرفه ای هستند و پوگوبازان قهاری به شمار می آیند. این وسیله جالب و بامزه در ابتدا تنها یک اسباب بازی بود و شاید هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که با ورود آن به بازار، ورزشی به نام ایکس پوگو (Xpogo) شکل بگیرد و طرفداران بسیاری پیدا کند. در این ویدیو پوگوبازان همه فن حریف را می بینید که به مکان های مختلفی سر می زنند و حرکاتی جالب و تماشایی را با همین اسباب بازی ساده انجام می دهند. آنها به میان طبیعت می روند و در کنار مناظری دیدنی با کمی بپر بپر نمایشی حیرت انگیز به راه می اندازند. کمی بعد سر از شهر در می آورند و در مقابل دیدگان متحیر مردم به اجرای نمایش هیجان انگیز خود ادامه می دهند. این ورزشکاران، حسابی در خیابان های شهر جولان می دهند و کلی تفریح می کنند. مطمئنا از دیدن حرکات نمایشی آنها لذت خواهید برد.

با کارناوال همراه باشید و لحظاتی هیجان انگیز را با تماشای این ویدیوی جذاب تجربه کنید... 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست