کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت ایسلند | دومین جزیره بزرگ اروپا

امروز سفری داریم به یک کشور اروپایی؛ جزیره ای میان اقیانوس اطلس شمالی و اقیانوس منجمد شمالی که کمی پایین تر از مدار قطبی قرار گرفته است و آب و هوایی سرد و قطبی دارد. ایسلند را برای تان برگزیده ایم تا با دیدن جلوه هایش حیرت زده شوید و لحظاتی فراموش نشدنی را تجربه کنید. کارها و دغدغه ها را به فراموشی بسپارید و دقایقی را با کارناوال بگذرانید تا طبیعت را شگفت انگیزتر از همیشه ببینید. در این ویدیو زیباترین تصاویر به نمایش در آمده اند تا لحظاتی ناب داشته باشید و غرق در لذت شوید. همراه مان باشید و با ما بر فراز ایسلند به پرواز در آیید و دیدنی های این سرزمین سراسر شگفتی را از زاویه ای متفاوت به تماشا بنشنید.

گردش مان را با تماشای امواجی آغاز می کنیم که بی تابانه خود را به ساحل می رسانند و یکی پس از دیگری محو می شوند. حالا نوبت کوه های سرسبز است که زیبایی خود را به نمایش بگذارند و چشمان مان را به خود خیره کنند. کمی بعد شکوه سقوط آب از آبشارها را می بینیم و غرق در جلوه پر صلابت آنها می شویم.

شب از راه می رسد و ستاره بارانی خیره کننده به راه می اندازد اما در ایسلند چیزی فراتر از چشمک ستاره ها انتظارتان را می کشد. شفق قطبی چهره ای ویژه به شب می بخشد و بازی رنگ و نور را به نمایش می گذارد. در ادامه این گشت و گذار به یک آبفشان سرمی زنیم که در فواصل زمانی خاص، آب گرم را با فشار به بیرون می فرستد و نمایشی کم نظیر را به شما تقدیم می کند. مردم شگفت زده به این اثر طبیعی چشم نواز می نگرند و سعی می کنند لحظه لحظه این نمایش را در ذهن خود ثبت کنند.

با کارناوال همراه باشید و ایسلند را از زاویه ای دیگر ببینید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست