ویدیو HD

گشتی در طبیعت کره جنوبی | تماشای چهار فصل سال

امروز می خواهیم به قلب طبیعت بزنیم و زیبایی های آفرینش را در کشور کره جنوبی به تماشا بنشینیم. بارها و بارها نام این کشور را شنیده اید و از ماجرای جدایی آن از کره شمالی خبر دارید. کره جنوبی سرزمینی صنعتی و مدرن به شمار می رود و از نظر سرعت رشد اقتصادی رتبه دوم جهان را به خود اختصاص داده است. احتمالا بیشتر شما در رسانه ها تصاویری از شهرهای این کشور و جلوه های مدرن آن را دیده اید اما آیا می دانید که طبیعت این سرزمین زیباترین تصاویر هستی را در خود جای داده و با زیبایی هایش می تواند هوش از سرتان ببرد؟ کارناوال می خواهد در کنار شما به کره جنوبی سفر کند تا در کنار هم چشم نواز ترین مناظر طبیعی را در چهار فصل به تماشا بنشینیم. با ما همراه باشید و این سفر آرامش بخش را از دست ندهید...

بهار آغاز می شود و با خود سرسبزی و نشاط می آورد. گل ها یکی یکی باز می شوند و چشم‌شان را به آسمان می دوزند. زمین از تابش خورشید گرم و گرم تر می شود و کم کم تابستان فرصت را برای حضور مناسب می بیند. برای دیدن چهره طبیعت در گرم ترین فصل سال به کوهستان می رویم و کمی بعد آبشاری زیبا را به تماشا می نشینیم. 

کم کم نوبت خودنمایی پاییز هزار رنگ می رسد و درختان لباس های رنگارنگ خود را می پوشند. طبیعت دلبرانه تر از همیشه به نظر می رسد و چشم ها را به خود خیره می کند. حالا باید زمستان از راه برسد و سپیدی برف همه جا را بپوشاند. در این هنگام صلابت کوهستان را به نظاره می نشینیم و از هنرنمایی ستارگان در آسمان شب لذت می بریم. 

با کارناوال به کره جنوبی قدم بگذارید و زیبایی های طبیعت تماشایی آن را لمس کنید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سلام عالی سعید ستاری

خیلی عالی

18 اردیبهشت 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET