کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت کره جنوبی | تماشای چهار فصل سال

امروز می خواهیم به قلب طبیعت بزنیم و زیبایی های آفرینش را در کشور کره جنوبی به تماشا بنشینیم. بارها و بارها نام این کشور را شنیده اید و از ماجرای جدایی آن از کره شمالی خبر دارید. کره جنوبی سرزمینی صنعتی و مدرن به شمار می رود و از نظر سرعت رشد اقتصادی رتبه دوم جهان را به خود اختصاص داده است. احتمالا بیشتر شما در رسانه ها تصاویری از شهرهای این کشور و جلوه های مدرن آن را دیده اید اما آیا می دانید که طبیعت این سرزمین زیباترین تصاویر هستی را در خود جای داده و با زیبایی هایش می تواند هوش از سرتان ببرد؟ کارناوال می خواهد در کنار شما به کره جنوبی سفر کند تا در کنار هم چشم نواز ترین مناظر طبیعی را در چهار فصل به تماشا بنشینیم. با ما همراه باشید و این سفر آرامش بخش را از دست ندهید...

بهار آغاز می شود و با خود سرسبزی و نشاط می آورد. گل ها یکی یکی باز می شوند و چشم‌شان را به آسمان می دوزند. زمین از تابش خورشید گرم و گرم تر می شود و کم کم تابستان فرصت را برای حضور مناسب می بیند. برای دیدن چهره طبیعت در گرم ترین فصل سال به کوهستان می رویم و کمی بعد آبشاری زیبا را به تماشا می نشینیم. 

کم کم نوبت خودنمایی پاییز هزار رنگ می رسد و درختان لباس های رنگارنگ خود را می پوشند. طبیعت دلبرانه تر از همیشه به نظر می رسد و چشم ها را به خود خیره می کند. حالا باید زمستان از راه برسد و سپیدی برف همه جا را بپوشاند. در این هنگام صلابت کوهستان را به نظاره می نشینیم و از هنرنمایی ستارگان در آسمان شب لذت می بریم. 

با کارناوال به کره جنوبی قدم بگذارید و زیبایی های طبیعت تماشایی آن را لمس کنید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سلام عالی سعید ستاری

خیلی عالی

18 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست