کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در ارمنستان | تماشای زیبایی های چهار فصل

هر کدام از فصول سال، جلوه هایی دیدنی دارند و مناظری تماشایی پدید می آورند. در بهار، درختان شکوفه می زنند و گل ها پس از پایان خواب زمستانی سر بر می آورند. طبیعت رنگی دیگر به خود می گیرد و فضایی پر شور به وجود می آورد. تابستان با فضای گرم و صمیمی، تفریحات آبی، درختان سبز و خورشید پر نورش جلوه گری می کند و میوه های رنگینش را به رخ آدمیان می کشد. با فرا رسیدن فصل پاییز، طبیعت حال و هوای عجیبی به خود می گیرد و درختان، به رنگ های پرشور و تماشایی در می آیند. به هر سو که بنگرید نشانه ای از این فصل هزار رنگ پیدا می کنید و دست او را می بینید که بر روی هر کدام از گیاهان کشیده و حتا، بر آب و هوا نیز تاثیر گذاشته است. آسمان گرفته، برگ ریزان، رنگ های آتشین درختان و ... همگی از آرایه های زیبا و دلپذیری هستند که در پاییز رخ می نمایند و دلبری می کنند. زمستان هم که رخت سفید بر تن طبیعت می کند و دنیایی سرد اما باشکوه پدید می آورد...

در ادامه می خواهیم چشم انداز تمامی این فصل ها را در کشور ارمنستان به تماشا بنشینیم و طبیعت گردی جانانه ای داشته باشیم. پس از مرزهای شمال غربی کشورمان خارج می شویم و به خاک ارمنستان پا می گذاریم. این کشور در منطقه قفقاز جنوبی قرار گرفته است و از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان مرز دارد. پایتخت و بزرگ ترین شهر ارمنستان نیز ایروان است که در امتداد رود هرازدان قرار گرفته است. 

در سرزمین ارمنستان، دریاچه ها، سازه های زیبا و تاریخی، کوه ها، جاده ها و سواحل زیبایی وجود دارد که در ادامه به تماشای آن ها می رویم. برای این گشت و گذار دیدنی، همراه کارناوال بمانید.


:Video Details

Produced By: Gevorg Kyupelyan

Photo Of Cover: Marko Ukkola

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست