ویدیو HD

طبیعت گردی در ارمنستان | تماشای زیبایی های چهار فصل

هر کدام از فصول سال، جلوه هایی دیدنی دارند و مناظری تماشایی پدید می آورند. در بهار، درختان شکوفه می زنند و گل ها پس از پایان خواب زمستانی سر بر می آورند. طبیعت رنگی دیگر به خود می گیرد و فضایی پر شور به وجود می آورد. تابستان با فضای گرم و صمیمی، تفریحات آبی، درختان سبز و خورشید پر نورش جلوه گری می کند و میوه های رنگینش را به رخ آدمیان می کشد. با فرا رسیدن فصل پاییز، طبیعت حال و هوای عجیبی به خود می گیرد و درختان، به رنگ های پرشور و تماشایی در می آیند. به هر سو که بنگرید نشانه ای از این فصل هزار رنگ پیدا می کنید و دست او را می بینید که بر روی هر کدام از گیاهان کشیده و حتا، بر آب و هوا نیز تاثیر گذاشته است. آسمان گرفته، برگ ریزان، رنگ های آتشین درختان و ... همگی از آرایه های زیبا و دلپذیری هستند که در پاییز رخ می نمایند و دلبری می کنند. زمستان هم که رخت سفید بر تن طبیعت می کند و دنیایی سرد اما باشکوه پدید می آورد...

در ادامه می خواهیم چشم انداز تمامی این فصل ها را در کشور ارمنستان به تماشا بنشینیم و طبیعت گردی جانانه ای داشته باشیم. پس از مرزهای شمال غربی کشورمان خارج می شویم و به خاک ارمنستان پا می گذاریم. این کشور در منطقه قفقاز جنوبی قرار گرفته است و از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان مرز دارد. پایتخت و بزرگ ترین شهر ارمنستان نیز ایروان است که در امتداد رود هرازدان قرار گرفته است. 

در سرزمین ارمنستان، دریاچه ها، سازه های زیبا و تاریخی، کوه ها، جاده ها و سواحل زیبایی وجود دارد که در ادامه به تماشای آن ها می رویم. برای این گشت و گذار دیدنی، همراه کارناوال بمانید.


:Video Details

Produced By: Gevorg Kyupelyan

Photo Of Cover: Marko Ukkola

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET