کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

رفتار جالب نپالی ها در مقابل دوربین برای اولین بار | ویدیو HD

در میان مردمانی صمیمی گام برمی داریم، در میان چهره هایی ماندگار، چشمانی که حرف های زیادی با لنز دوربین می زنند. افرادی که برای اولین بار فرصت به دست گرفتن دوربین سلفی را پیدا کرده اند و کمی با تعجب می نگرند. کودکانی که تنها دلخوشی آن ها بازی گل کوچیک در میان زمین گِلی محله‌شان است. و اما می خندند، خنده ای تاثیر گذار و از اعماق وجود و با خوشحالی تمام از تجربه ی جدیدی که به دست آورده اند. دوربین سلفی را به دستشان می دهیم تا لحظات زندگیشان را با ما قسمت کنند. شادی از بازی با بچه های محله، چشمان درشت کوکان تازه به دنیا آمده، چین و چروک چهره ی خندان زن های محلی، ثبت یادگاری از تجربه ی لحظاتی ناب با حضور تمام اعضای خانواده، محبت به خواهر بزرگتر با بوسه ای بر گونه اش که تنها از قلب مهربان و بی آلایش این بچه کوچک بیرون آمده، چشمان پدری زحمت کش که به سادگی لبخند می زند، و لبخند زیبایِ پر تجربه های محل... آری پیرزن ها، حتی هنگام فیل سواری، زن های جوان تر در هنگام خرید از بازار، و لحظاتی تماشایی... بخند... آری بخند که این شادی های الکی حق مسلم توست. بدون شک این لبخند های ساده ای که از تو ثبت شده از قشنگ ترین لبخند های دنیا محسوب می شود. این نوبت را به تو داده ایم تا این چنین تصاویر ماندگاری را بدون هیچ ژست گران قیمتی و هیچ نمایش بی ارزشی تنها از روی احساسات پاکت ثبت کنیم و بدون شک بسیار زیبا تر از تجمل های مد شده ی امروزی است. پس بلند تر بخند با هر نقش و نژادی که داری. بگذار صدای خنده هایت به آسمان برسد. امروز نوبت خوشحالی ساده ی توست. به همراه کارناوال در این لحظات دیدنی و کمتر دیده شده همراه شوید و به زیبایی های ساده ی مردمان نپال چشم بدوزید آن هنگام که برای اولین بار دوربین به دست می گیرند و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست