کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی مراسم آتش بازی سال نو میلادی 2019 در سراسر جهان

می خواهیم ویدیوی مراسم آتش بازی سال نو میلادی 2019 در سراسر جهان را با شما به اشتراک بگذاریم. جشن سال نو میلادی در بیشتر کشورهای جهان با آتش بازی آغاز سال نو همراه است و حتی کشورهایی که تقویم شان میلادی نیست نیز این آتش بازی جذاب را از دست نمی دهند و در شور و هیجان آن شریک می شوند. 

اگر با نحوه برگزاری این جشن آشنایی ندارید باید توضیح دهیم که معمولا در هر شهری، یک نقطه به خصوص برای برگزاری آتش بازی وجود دارد. شهرداری ها از روزها قبل برای این جشن برنامه ریزی می کنند و فضایی فراهم می آورند تا مردم در نزدیکی نقطه آتش بازی حاضر شوند و به راحتی جشن را تماشا کنند. 

با فرا رسیدن شب سال نو، مردم شهر و گردشگران کم کم به سوی آن نقطه مشخص از شهر سرازیر می شوند و تا شب غلغله ای در آن جا برپا می شود. در بسیاری از شهرها، خوانندگانی هم در محل برگزاری جشن سال نو حضور پیدا می کنند تا با آهنگ های شادشان شور و شوق مردم را بیشتر کنند و فضای دلپذیری به جشن بدهند. شب به همین منوال طی می شود تا اینکه ثانیه های پایانی سال نزدیک می شود و وقت شمارش معکوس است.

ده، نه، هشت، هفت، ....، سه، دو، یک!

سال نو مبارک!

و آتش بازی آغاز می شود...

هر سال میان بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا، برای برگزاری جشنی باشکوه تر و آتش بازی زیباتر رقابت برپا می شود و مسلما هر سرزمینی که آتش بازی بهتری داشته باشد، توجه گردشگران و رسانه ها را بیشتر به خود جلب می کند.

در ادامه می خواهیم به تماشای چندی از زیباترین آتش بازی های سال نو برویم. نگاهی به سنگاپور، شهر پاریس، دروازه براندنبورگ در برلین، پکن و شهر تایپه در تایوان میندازیم و در جشن این سرزمین ها شریک می شویم. 

با کارناوال همراه شوید و تماشاگر این آتش بازی های زیبا و شور هیاهوی مردم باشید.

 


:Video Details

Produced By: Ilonggo Na Tunay

Music: Itro & Tobu - Cloud 9 NCS Release

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست