ویدیو HD

گشتی در طبیعت نیوزیلند | مقصد رویایی عاشقان طبیعت

آماده سفری شگفت انگیز به طبیعت باشید و خود را برای تماشای مناظری نفس گیر در نیوزیلند آماده کنید. ویدیوی امروز کارناوال شما را به طبیعت تماشایی این کشور می برد و گوشه ای از زیبایی های آن را نشان تان می دهد. این کشور یکی از مقاصد درجه یک برای عاشقان سفر است گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند. کوه های صخره ای عظیم الجثه، سواحل مخفی، دریاچه های تماشایی و ... دست در دست هم داده اند تا این منطقه را به بهشتی خارق العاده برای ماجراجویان تبدیل کنند. برای دقایقی از کار و روزمرگی های تان فاصله بگیرید، همه چیز را به فراموشی بسپارید و با ما این مقصد رویایی را از نظر بگذرانید. همه چیز آماده است تا یک سفر کوتاه و دلپذیر به قلب طبیعت داشته باشید.

گشت و گذارمان را با تماشای انعکاس آسمان در آب آغاز می کنیم و کمی بعد به تماشای گذر آب از رودخانه می نشینیم. در سفر امروز به سراغ پارک ملی فیورد لند (Fiordland National Park) می رویم که زیبایی های خارق العاده ای را در خود جای داده است. به تماشای دریاچه ماتسون (Lake Matheson) می نشینیم که به دلیل انعکاس تصویر کوه کوک -بلندترین کوه کشور نیوزیلند- شهرت خاصی دارد و منظره ای جادویی را پیش روی تان قرار می دهد. سری هم به غار مترو (Metro Cave) می زنیم که در پارک ملی پاپاروا (Paparoa National Park) قرار دارد و یکی از مقاصد محبوب برای غارنوردان است. 

رقص ابرها در آسمان، سقوط آب از آبشار، کوه های سرسبز، درختان سر به فلک کشیده و ... همه و همه از مناظری هستند که در این ویدیو به تصویر کشیده شده اند و شما را به گشتی جذاب و به یادماندنی فرا می خوانند.

با کارناوال همراه باشید و با تماشای این ویدیو لحظاتی سرشار از آرامش را تجربه کنید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

جای خوشگلی هستش

20 آذر 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET