کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

رقص نور در شب های سیدنی و توکیو

تا به حال اندیشیده اید که شادی و نشاط چه رنگی دارند؟ اگر شما می خواستید برای آن ها رنگی نسبت دهید کدام رنگ را انتخاب می کردید؟ امروز با نمایشی رنگارنگ از رقص نور در شهر های بزرگی مانند سیدنی و توکیو به دیدارتان آمده ایم. می خواهیم شب هنگام در این شهر ها بگردیم و از نمایش و رقص نور در آن ها لذت ببریم. به هیچ عنوان تماشای این دنیای پر شور را از دست ندهید و با ما همراه شوید. در انتخاب طیف رنگی هیچ محدودیتی نداریم؛ به هر طرف که نگاه بیاندازیم سازه ای بلند با تنوع رنگ هایی دیدنی سعی در شادی بخشیدن به ما دارد. از ساخمان های بلند گرفته تا پل های عظیم و مشهور، از تابلوهایی که در شهر زده شده و یا حتی پیانویی که برای نواختن در شهر استفاده می شود. اینجا رقص نور بر روی دیوار ها قصد دارند تا به ما بفهمانند که شب هم می تواند زیبایی به اندازه روز داشته باشد و یا شاید هم قصد دارند تا شب های تیره را برایمان رنگارنگ سازند تا شادی حاصل از این رنگ ها روحمان را فرا گیرد. خود را در این خیابان های پر شور و نشاط احساس کن که قدم می زنی و به هر طرف که می نگری رنگ ها احساساتت را قلقلک می دهند و آدرنالینی در خونت ترشح می شود که تو را بیشتر از همیشه سرحال می کند. کمی که بگذرد دقایقی هم با نمایش رقص آب نماهایی که با نور های رنگارنگ تزئین شده اند رو به رو می شویم لحظاتی که بسیار سرگرم کننده هستند و زیبایی متفاوتی را به چشمان ما ارائه می دهند کمی بیشتر که به این مناظر نگاه کنی احساس می کنی که این نور ها با ریتم موسیقی حرکت می کنند. بدون شک شاهد یکی از زیبا ترین مناظر دست ساز بشر هستی. همراه کارناوال در تاریکی و زیبایی شب به سیدنی و از آن جا به توکیو بیایید تا نمایشی بی نظیر از رقص نورها را تماشا کنید. تماشای این ویدو زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست