کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نوروز در تاجیکستان | حال و هوای خوش بهار

نوروز آن قدر دلبر و زیباست که جغرافیایش تنها به ایران محدود نمی شود و سرزمین های متعددی آمدن بهار را با این سنت دیرین جشن می گیرند. شاید رنگ و لعاب این جشن در هر دیاری متفاوت باشد اما شور و شادی و خوشگذرانی بخش جدانشدنی آن به شمار می روند و لبخند را بر لب مردمان این سرزمین ها می نشانند. شنیدن صدای پای بهار هر کسی را به وجد می آورد و همه را به تکاپو می اندازد؛ کم اتفاقی نیست آغاز یک سال جدید و نو شدن زمین. ویدیوی امروز کارناوال شما را با خود به تاجیکستان می برد؛ دیاری که پا به پای کشورمان نوروز را گرامی می دارد و با جشن های رنگارنگ به استقبال فصل رویش می رود. با ما همراه باشید و به تماشای این ویدیو بنشینید تا حال و هوای نوروز را در تاجیکستان ببینید...

صدای موسیقی سنتی در فضا می پیچد و گردش بهاری ما در تاجیکستان آغاز می شود. مردم را می بینیم که به شادی و رقص مشغولند و لباس های سنتی و رنگارنگ بر تن دارند. لبخند روی لب های شان حکایت از شوقی دارد که در جان شان خانه کرده است. آنها تلاش می کنند که از ثانیه ثانیه این اتفاق بزرگ لذت ببرند و بهار را در آغوش بگیرند. طبیعت لباس زمستانی اش را از تن به در کرده و شکوفه ها بر تن درختان خودنمایی می کنند.

شب های بهاری این دیار را نیز می بینیم که زیبایی خاصی دارند؛ گویی شهر با تمام وجودش بهار را نفس می کشد. بر فراز این سرزمین به پرواز در می آییم خیابان ها را می بینیم که با نورهای رنگارنگ آذین بندی شده اند. اینجا همه چیز نشان از حضور فصل تماشایی بهار دارد... 

کارناوال شما را به گشتی تصویری در بهار تاجیکستان دعوت می کند...

با ما باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست