کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شب های زمستانی اولد کبک | سفر به میراث جهانی کانادا

در گوشه ای از کشور کانادا، شهر زیبای کبک (Quebec) آرام گرفته است. امروز می خواهیم به بخشی از این شهر سفر کنیم و به تماشای شب های سرد و زمستانی آن بنشینیم. کبک قدمتی 400 ساله دارد و یکی از قدیمی ترین شهرهای کانادا به شمار می رود؛ همچنین آن را مهد تمدن فرانسه در آمریکای شمالی می دانند. شاید برای تان جالب باشد که اسم خاص و عجیب این منطقه، به زبان سرخپوستی ست؛ کبک، در قسمت باریک یک رودخانه قرار گرفته است و همین سبب شده تا سرخپوست ها آن را کبک، یعنی جایی که رودخانه باریک می شود بنامند.

در دسامبر سال ۱۹۸۵ و نشست نهم سازمان جهانی یونسکو، بخش قدیمی تر شهر که اولد کبک (Old Quebec) نام دارد در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت. این اتفاق، افتخار بسیار بزرگی برای این منطقه است چرا که در این فهرست، شهرهایی مانند تونس، قاهره، دمشق، رم، فلورانس و یزد جای دارند. حتما منطقه اولد کبک آن قدر ارزش دارد که در رده چنین شهرهای مهمی قرار دارد. حال به ناحیه اولد کبک سفر می کنیم تا این میراث جهانی را از نزدیک شهر را ببینیم. در این سفر تماشایی همراه مان بمانید.

قدم در اولد کبک می گذاریم، در همان ابتدای راه، شب های روشن اما سرد این منطقه نظرمان را جلب می کنند. گوشه گوشه شهر به رنگ سفید در آمده است و درخشش نور خیابان ها در این پهنه برفی منظره ای دل انگیز برای مان رقم می زند. کلیساها و تندیس های جالب و دیدنی، رفت و آمد و شلوغی شهر، بازی نور و رنگ، همگی لحظات خوشی را برای مان رقم می زنند. کمی که می گذرد، درختان کریسمس را در گوشه گوشه شهر می بینیم که حال و هوای خاصی به اولد کبک بخشیده اند. به سفرمان ادامه می دهیم، یک به یک بناهای تاریخی و مهم شهر را از نظر می گذرانیم و بیش از پیش به اهمیت این ناحیه پی می بریم.

این سفر دیدنی در کارناوال را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست