کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

لحظاتی حیرت انگیز از ساخت مرکز تجارت جهانی آمریکا

امروز با ویدیویی جالب و تایم لپس از ساخته شدن یکی از عظیم ترین آسمان خراش های دنیا به سراغتان آمدیم. مقصدمان ایالت متحده آمریکاست. از آنجا راهی جنوب منهتن در نیویورک می شویم تا یکی از زیباترین و خاص ترین آسمان خراش های دنیا را ببینیم؛ برجی 541 متری که 104 طبقه دارد و گویی در تلاش است تا آسمان را در تصرف خود در بیاورد. این برج، مرکز تجارت جهانی یک ( One World Trade Center ) یا همان برج آزادی ( Freedom Tower ) است که ساختمان اصلی مجموعه جدید مرکز تجارت جهانی در آمریکا به حساب می آید. اما چنین ساختمان عظیمی چطور چنین قد علم کرده؟ بدون شک روزهایی که در حال شکل گرفتن بوده، چالش های زیادی را پشت سر گذاشته، روز و شب های زیادی را به چشم دیده تا یکی از عظیم ترین برج های دنیا متولد شود. ویدئوی امروزمان از روزی می گوید که ساخت این برج آغاز شد و تلاش های شبانه روزی را به تصویر می کشد که در نهایت سبب متولد شدن یک ابَر سازه می شود. جنب و جوش این ویدیوی تایم لپس را با تمام وجود حس کنید. ببینید که انسان برای اثبات قدرت و توانایی اش از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. شبانه روز کار می کند تا ایده و فکری که در ذهن دارد را به دنیای واقعی بیاورد. اگر با دقت نگاه کنید بدون شک جزئیات را هم خواهید دید، حتی آخرین شیشه ای که نصب می شود را خواهید دید. کار و کار و کار... ساخت و ساز این برج از سال 2007 آغاز شد، در سال 2013 عملیات عمرانی به پایان رسید و در نهایت در 29 ماه مِی سال 2015 به طور رسمی مرکز تجارت جهانی درهای خود را به روی عموم باز کرد. برای ساخت این برج چیزی نزدیک به 3.6 بیلیون دلار آمریکا هزینه شد و صدها کارگر و مهندس خبره شبانه روز کار کردند تا چنین اثری خلق کنند. همراه کارناوال تنها برای چند ثانیه محو تماشا شوید و ببیند شکل گیری و تولد سازه ای غول پیکر در آمریکا را...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست