کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پینت بال | جنگی دوستانه و رنگارنگ | ویدیو HD

با شور و هیجان فراوان امروز در کارناوال به تماشای صحنه هایی پر هیجان از بازی پینت بال می نیشیم. پینت بال بازی که در سالیان اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و در آن گروه هایی از افراد به تعیقب و گریز یکدیگر می پردازند. تجهیزات این جنگ رنگارنگ به قدری گسترده است که شما فکر خواهید کرد که این یک جنگ واقعی است اما اسلحه هایی که به دست آن هاست تنها گلوله های رنگی شلیک می کنند. با کارناوال همراه شوید و از تماشای این جنگ پر هیجان و اما بی خطر لذت ببرید.

ماشین های مخصوص جاده خاکی، چتر نجات، سنگ های بزرگ، اسکیت برد، سکوهای پرش و موتور سیکلت های پر قدرت. آیا این همه تجهیزات برای یک بازی جمعی واقعا نیاز است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انسان برای لذت بردن از این زندگی کار های متفاوت بسیاری انجام می دهد و ساختن این میدان جنگ با این همه تجهیزات هم تنها و تنها برای بیشتر لذت بردن از بازی هایی گروهی با دوستان تهیه شده است.

خود را تصور کنید که در این میدان جنگی قرار گرفتید و باید به نیروهای دشمن حمله ور شوید ماشین موتور و با حرکت با چتر های نجات، کدام یک را انتخاب می کنید؟ سوار هر کدام که بشوید هدف تنها راندن دشمنان از محوطه ی خودتان است. باید با اعضا تیمتان هماهنگ شوید و برای برافراشتن پرچم گروهتان بسیار تلاش کنید. اما مواظب باشید که هدف تیر دشمن قرار نگیرید اما اگر هم این تیرها با شما برخورد کرد جای نگرانی نیست زیرا این اسلحه ها تنها تیرهای رنگی را به نزدتان پرتاب می کنند.

در انتهای ویدیو بالاخره یکی از تیم ها بر دیگری پیروز می شود و پرچم خود را بر فرار تپه ای فرو می برد.

تماشای این ویدیو را به هیچ وجه از دست ندهید.

با کارناوال همراه باشید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست