ویدیو HD

چتربازی در آسمان بارسلون

برای تان یک ویدیو هیجانی را تدارک دیده ایم که چتربازی در آسمان بارسلون را به تصویر می کشد. می خواهیم این ویدیو را به تماشا بنشینیم و به کمک آن، آدرنالین خون مان را بالا ببریم. چتربازی یکی از محبوب ترین ورزش های هیجانی شمرده می شود و افراد زیادی هستند که آرزوی انجام این کار را دارند؛ از طرفی هم بسیاری از ما به حد مرگ از این کار می ترسیم و شاید هیچگاه قصد انجام این ورزش خطرناک و ریسکی را نداشته باشیم. خوشبختانه تماشای ویدیو چتربازی هیچ صدمه ای به ما نمی زند و در عین حال برای ما لذت و هیجان به ارمغان می آورد. پس با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید. 

در ابتدا عده ای از ورزشکاران را می بینیم که به دنبال تجربه ای هیجان انگیز، سوار هواپیمایی کوچک می شوند و راه آسمان را پیش می گیرند. زمانی که به چهره این افراد نگاه می کنیم می توانیم استرس و ترس را در صورت شان ببینیم، اما آن ها با شیطنت تلاش می کنند این حس را پنهان کنند. هواپیما کم کم به ارتفاع 4000 متری می رسد و چشم اندازی تماشایی پیش روی مان ظاهر می شود. 

شاید بسیاری از ما ترجیح دهیم که روز خود را در آرامش و با دیدن این منظره دل انگیز بگذرانیم. اما ورزشکارانی که همراه شان به سفر آمده ایم اینگونه نیستند، آن ها به دنبال هیجان هستند و آن را در دل آسمان جست و جو می کنند؛ در ادامه یکی از آن ها را می بینیم که لباس های مناسب چتربازی را بر تن می کند و کوله پشتی مخصوصش را بر دوش می اندازد. او در کنار درِ کوچک هواپیما نشسته و منتظر باز شدن در هواپیماست. در باز می شود و حالا وقت آن رسیده تا مسافران به نوبت خود را به آغوش آسمان بیندازند و هیجان را در اوج تجربه کنند. 

همه این ها را می توانید در این ویدیو کارناوال ببینید و لحظاتی هیجان انگیز برای خود بسازید. با ما همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: TorryStyle Extreme Sports

Music: Anti You By Blue Stahli

Photo Of Cover: David Bengtsson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.