نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به پاریس | قدم زدن در شهر عشاق

می خواهیم به مرکز هنر و موسیقی قدم بگذاریم، شهری زیبا با معماری منحصر به فرد که از آن با نام شهر عشاق نیز یاد می کنند. درباره ی پاریس صحبت می کنیم، پایتخت کشور فرانسه و شهری که برج ایفل، نماد و هویت کشور فرانسه را در خود جای داده است. 

قدم در راه می گذاریم، ابتدا نگاهی اجمالی به سرتاسر پاریس می اندازیم و اینگونه عظمت و شکوه شهر در یک چشم برهم زدن، پیش رویمان ظاهر می شود. در همین ابتدای ویدیو، آسمان آبی شهر و حرکت ابرها و چینش منظم سازه ها و خیابان ها نظرمان را به خود جلب می کند. پاریس میزبان یکی از بلندترین برج های جهان است و فرانسوی ها قصد ندارند با ساختن برج های بلند دیگر، منظره ی زیبای تماشای برج ایفل از سراسر شهر را به زیر سوال ببرند.

سازه های بسیاری را از نظر می گذرانیم؛ سازه هایی که در پس چهره ی هرکدامشان داستان های بی شماری نهفته است. از میان آثار باستانی باشکوه فرانسه، به ستون سنگی چهار گوش و بلندِ لاکسور ابلیسک (Luxor Obelisk) در میدان کنکورد می توان اشاره کرد. این ستون سه هزار ساله، ابتدا در کشور مصر قرار داشته و در سال 1833 به فرانسه منتقل شده است. خود میدان کنکورد (Place de la Concorde) هم در انتهای خیابان شانزلیزه قرار دارد و خاطرات بسیاری را از تاریخ کشور فرانسه تداعی می کند؛ چرا که در زمان انقلاب فرانسه، اعدام های بسیاری با گیوتین در این میدان اتفاق می افتاد. 

 پل پونت نئوف (Pont Neuf) را نیز خواهیم دید؛ پلی که برای سالیان دراز به کمک مردمان فرانسوی آمده تا بتوانند از روی رودخانه ی سِن عبور کنند.

میدان شان دومارس (Champ de Mars) که یک سرش به برج ایفل ختم می شود و همه ساله جشن های ملی فرانسه در این میدان برگزار می شود، همچنین لزنولید (Les Invalides) که نام آرامگاه اولین امپراتور فرانسه یعنی ناپلئون بناپارت می باشد و بسیاری جاذبه ی دیگر را  به تماشا می نشینیم و محو زیبایی های‌شان خواهیم شد.

پس برای دیدن این تایم لپس زیبا، در کارناوال همراهمان شوید.

ورود به صفحه اختصاصی عکس و فیلم پاریس

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.