کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بازی با اسلحه های غیر واقعی | ماجراجویی در پاناما

لحظاتی شاد و مفرح توسط تجربه ای جدید در شهر پاناما ... شاید بار ها و بار ها شده که دلت بخواهد جای سربازی در جنگ باشی یا شاید هم عضو گروه های گانگستری که در حال تعقیب و گریز و البته جنگ با دشمن به سر می برد. امروز با ویدیویی پر هیجان به مکانی فوق العاده در شهر پاناما رفته ایم که این امکان در آنجا برای هر کسی فراهم شده. به همراه تجهیزات پیشرفته و البته تیم قوی خود می توانی حریفت را مغلوب کنی؛ درست با تفنگ هایی پیشرفته اما بدون خطر جانی. سوار بر هلیکوپتر به همراه تجهیزات پیشرفته الکتریکی به دنبال شکار هستی، شکار افرادی که در کمین تو و تیمت به سر می برند. هوا نیز دل پذیر است. ناگهان دشمن را می بینی و جنگ و نزاع شروع می شود اما نه با تیراندازی های واقعی بلکه با تیر های رنگارنگ پلاستیکی و البته بدون جلیقه های ضد گلوله. بازی کمی جدی تر می شود. از ارتفاعات در هلیکوپتر ناگهان چشمت به گروه مقابل بر می خورد و با دلیری فراوان خود را با چتر نجات به آنجا می رسانی. ناگهان درگیری بالا می گیرد... به هیچ وجه پا پس نکش و پر تلاش و با انگیزه تر به راهت ادامه بده. تجسم کن تمام آنچه را که دوست داری باشی و همانند یک رزمنده ی واقعی رفتار کن و این لحظات ماندگار را در خاطراتت ثبت کن. امروز می تواند برایت یکی از شاد و پرهیجان ترین روز های زندگی باشد زیرا که در کنار عزیزترین دوستان صمیمیت در حال سپری کردن لحظاتی ناب و مفرح هستی. شور و هیجان، شادی، نشاط و کلی انرژی مثبت را با اشتراک این ویدیو با تو قسمت می کنیم، باشد که روزی خوب و دور از مشغله های خسته کننده را سپری کنی. با کارناوال همراه شوید و از تماشای این ویدیو مفرح لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست