کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پراگ، پایتخت رویایی جمهوری چک

آیا تاکنون از زیبایی های کشور جمهوری چک چیزی به گوشتان خورده است؟ اگر تا به حال فرصت نداشته اید تا با این کشور اروپایی آشنا شوید، امروز این فرصت برایتان فراهم شده تا با شهری تاریخی و زیبا دیدار کنید؛ شهری که آوازه ی شیروانی های قرمز و ابرهای سرمه ای رنگش در دنیا پیچیده است. مقصد امروزمان شهر پراگ، پایتخت این کشور است. با ما در سفر به پراگ همراه باشید. اگر خسته ای و به دنبال تنوعی می گردی تا کمی از مشغله های روزانه ات دور شوی و تفریح کنی امروز با ما همراه باش زیرا که با هیجان فراوان می خواهیم به شهری زیبا سفری مجازی داشته باشیم؛ شهری که در آن به هر طرف چشم بدوزی طیف رنگی شادی چشمانت را نوازش می دهد. رودخانه ای وسیع که از وسط شهر عبور کرده، مردم در حال رفت و آمد و کشتی سواری، ساختمان های خیره کننده ی به جای مانده از سالیان دور که هر کدام با رنگی جذاب در یک گوشه از شهر خود نمایی می کنند، درختان با رنگ سبز روشن و گل های رنگارنگ در هر گوشه شهر، مجسمه های تاریخی زیبا، مرغابیان و غاز های سفید رودخانه، موسیقی زنده در خیابان و ... همه و همه شهری با معماری هنری و رویایی در این پهنه پدید آورده تا تو لحظاتی خود را با جریان باد، شناور بر روی رودخانه ای پر آب تصور کنی. گاهی هم کنار درختان پر شکوفه اش اطراق کنی و تابش خورشید از لا به لای این همه ابر زیبا در این آسمان خارق العاده به وجودت بتابد و آن را جلا دهد و لحظات ات را دل انگیز تر از دقیقه پیشین رقم زند. وقت را هدر نده و هر چه سریع تر به تماشا بنشین از اعماق وجودت لذت ببر. همراه کارناوال به تماشای ویدیویی تایم لپس از پراگ بنشینید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست