کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تفریحات زمستانی | تجربه هیجان به شیوه ای متفاوت

فصل زمستان یکی از فصل هایی که مردم علاوه بر تهیه لباس و محیط گرم لازم برای گذراندنش، به دنبال تفریح های فراوان در آن هستند. فردی با تویوپی از بالای کوه به پایین سُر می خورد و دیگری به همان برف بازی های قدیمی و کم خطر دسته جمعی اکتفا می کند. شاید شما هم تاکنون تفریحات زیادی را در این فصل امتحان کرده باشید اما بدون شک تفریح ویدیو امروزمان را کمتر کسی انجام داده. امروز با یکدیگر راهی نقطه ای برفی می شویم و شاهد خلاقیتی می شویم که مجموعه ای از مردم برای تفریح انجام داده اند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما همراه باشید. شاید حتی دیوانگی به نظر آید اما در ویدیو می بینیم که افرادی از یک تراکتور برای چرخیدن و تفریحی زمستانی استفاده می کنند. آیا شما حاضرید سوار چنگک های یک تراکتور شوید و در هوا بچرخید؟ این صحنه ها شاید برایمان آشنا به نظر آید زیرا قبلا همانندش را در شهربازی نظاره گر شدیم. به طرق مختلف می توان از این نوآوری استفاده کرد؛ با تویوپ، اسکیت برد، یا چوب های اسکی. شاید در ابتدای امر این کار خطرناک به نظر رسد اما کمی که بیشتر محو تماشا شوید لذت و هیجانی بی پایان را از تک تک دقایقش حس می کنید، لذتی با شور و هیجان فراوان. حال که از این نو آوری با خبر شدی، آیا علاقه مندی که یک بار امتحانش کنی؟ حتی اگر از انجام واقعی اش می ترسی در خیالت تصور کن آن چه را که دوست می داری. تصور کن که در میان افراد قرار گرفته ای و تو نیز آن را امتحان می کنی و از هیجان و لذت این تفریح شگفت زده هستی. با کارناوال در تماشای این ویدیو همراه شوید و این صحنه های شاد و پر هیجان را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست