کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سان فرانسیسکو | شهری متفاوت در آمریکا

امروز با یکدیگر به سوی تماشای زیبایی های آمریکا راهی می شویم و به شهری زیبا سفر می کنیم. مقصدمان شهر با شکوه سان فرانسیسکو است؛ شهری خاص و تفریحی در ساحل مرکزی ایالت کالیفرنیا. انرژی جوانی که در این شهر جریان دارد در کنار طبیعت زیبا و دیدنیاش دقایق رویایی را در ویدیویمان رقم زده، پس به هیچ عنوان تماشای زیبایی های این شهر را از دست ندهید. این ویدیو شما را دعوت به تماشای ساختمان های زیبا، پارک ها و باغ هایی با فضای آرامش دهنده دعوت می کند. میدان اتحاد (union square) در قلب مرکز شهر که بهترین منطقه برای خرید و کسب لحظاتی آرامش بخش در سان فرانسیسکو است در ویدیو به نمایش در آمده و بعد از آن محو تماشای شهر چینی ها می شویم که با 8 کوچه ی پر جنب و جوش در شمال این شهر قرار گرفته. یکی از بزرگترین ملیت هایی که در سان فرانسیکو زندگی می کنند مردمان چینی هستند. آن ها در این محله محصولات عجیب چینی می فروشند و جاذبه های فرهنگی مربوط به کشور چین را در آن جا رواج می دهند. حال یک و نیم کیلومتر به شرق حرکت می کنیم و با جاده ی اسکله ی آبی امبارسادرو (embarsadero) که شامل خیابانی تجاری، پل مشهور خلیج سان فرانسیسکو، اسکله ی ماهی گیران در پایانه ی شمالی اش است رو به رو می شویم. این منطقه متشکل از بهترین رستوران ها و کافه هایی است که لحظات آرامش بخش و متفاوتی را در کنار منظه ای بی نظیر رقم می زنند. خیابان پیر (pier 39) با بهترین منظره از خلیج سانفرانسیسکو و خانه ی شیر های دریایی، قلعه ی جزیره ی آلکاتراز (Alcatraz) که خانه ی زندانیان گذشته ی آمریکا بوده، کاخ هنرهای خوب با تفرحاتی فوق العاده، پارک گلدن گیت با باغ چای های چینی و دشت گل هایش و سرانجام پل معروف و نمادین سان فرانسیسکو... سپس در آخر سفرمان ساحل بیکر (baker beach) و  جنگل شگفت انگیز سان فراسیسکو را با درختان میوری (miur) که تا ارتفاع 88 متر بالا رفته اند و قدمتی 800 ساله دارند نظاره گر می شویم. در گوشه و کنار شهر هم مکان های لذت بخش و کافه های شاد و دل انگیزی وجود دارد که هر یک حال و هوایی متفاوت و متعلق به این اقلیم دارند. با کارناوال محو تماشای زیبایی های این شهر شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست