کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شن سواری در شیلی | سفری هیجان انگیز به آمریکای جنوبی

زمانی که نام اسکی به میان می آید بیشتر ما پهنه ای سفید را تصور می کنیم که در آن عده ای از ورزشکاران به صورت مارپیچ از روی کوهستان های برفی پایین می آیند و سعی می کنند با چوب ها، خود را در مسیر نگه می دارند و به جلو برانند. اما آیا تا به حال نام سندبوردینگ (Sandboarding) یا شن سواری یا اسکی روی ماسه به گوش تان خورده است؟! سندبوردینگ ورزشی جدیدتر است و بسیاری از افراد با آن آشنایی ندارند. در اسکی روی ماسه دیگر نیازی به استفاده از چوب ها برای حرکت نیست و با تخته ای بر زیر پا می توان حرکت کرد. این ورزش هیجانی این روزها، محبوبیت قابل توجهی به دست آورده و توانسته نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند. بسیاری از افراد پیاده روی در کویر را خسته کننده می دانند و سندبوردینگ می تواند انگیزه سفر در نواحی بیابانی را در آن ها ایجاد کند. 

در ادامه می خواهیم با دو ورزش کار حرفه ای به نام های خوزه مارتینز (Jose Martinez) و کریستین کالکاگنو (Cristian Calcagno) همراه شویم؛ این دو به منطقه ای کویری سفر کرده و به این سفرشان چاشنی هیجان نیز اضافه افزوده اند. آن ها می خواهند حرکات هنرمندانه شان در مناطق بیابانی را به رخ بکشند و ما می خواهیم تماشاگرشان باشیم. برای دیدن هنرنمایی این افراد به کشور شیلی در آمریکای جنوبی می رویم. شیلی تصویر جالبی در نقشه کره زمین دارد؛ این کشور در حقیقت نوار باریکی ست که میان کوه های رشته کوه آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب کشیده شده است. در نواحی شمالی این سرزمین شهری به نام ایگیگه (Iquique) وجود دارد و ما در مناطق بیابانی این جا مستقر می شویم و به تماشای نمایش زیبا و هیجانی همراهان مان می نشینیم. 

در این سفر، با کارناوال بمانید. 


:Video Details

Produced By: SoulSandboard Iquique Chile

Riders: Cristian Calcagno, Jose Martinez

Music: Dumb Disco Ideas (Instrumental) By Holy Ghost

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست