کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

یک روز در سیاتل | شهری تماشایی در کنار اقیانوس آرام

برای سفر امروزمان، مقصدی را در ایالت واشنگتن و در شمال غربی اقیانوس آرام برگزیدیم. به سیاتل می رویم؛ جایی متفاوت و دیدنی که به دلیل تفریحات متنوع و آرامش مثال زدنی، گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. در هر گوشه ی این شهر فرصت هایی برای خوشگذرانی وجود دارد و لحظاتی متفاوت را برایتان رقم می زند. می خواهیم گذر یک روز را در سیاتل به تماشا بنشینیم و کمی بیشتر با آن آشنا شویم. با کارناوال همراه باشید و قدم به این شهر تماشایی و آرام بگذارید تا گشت و گذار را به سبکی تازه تجربه کنید.

خورشید کم کم طلوع می کند تا آغاز روز را به ساکنان و مهمانان این شهر خبر دهد. سفرمان را با تماشای دورنمایی از این مقصد دیدنی آغاز می کنیم و گذر کشتی ها را بر روی آب می بینیم. سپس به قلب سیاتل می رویم و مهم ترین سازه ی این شهر را از نظر می گذرانیم. این سازه که برج سوزن فضایی (Space Needle) نام دارد، یک برج دیده بانی است و شناخته شده ترین نماد شهری سیاتل به شمار می رود. بعد از نگاهی گذرا به این برج، به خیابان ها قدم می گذاریم و گشتی در بازار های زیبا و بزرگ می زنیم که علاوه بر تنوع محصولات از حال و هوای خاصی برخوردارند.

به گوشه ی دیگر شهر سر می زنیم و رفت و آمد قایق ها را نظاره می کنیم. به دلیل مجاورت سیاتل با اقیانوس آرام، بندرگاه بزرگی در آن قرار دارد که روزانه محل رفت و آمد کشتی ها و قایق های بسیاری است و البته کشتی سواری در آب های این اقیانوس هم تفریحی برای گردشگران به حساب می آید.

دوباره سراغ برج سوزن فضایی می رویم و وارد آن می شویم تا تجربه ای متفاوت از تماشای سیاتل را برای خودمان رقم بزنیم. کافه ها و رستوران های شهر را نیز می بینیم که فضاهایی دل نشین و آرام را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. کم کم شب، بساط خود را پهن می کند و چراغ ها یکی پس از دیگری روشن می شوند. این بار اوج می گیریم و به پرواز در می آییم تا از تماشای رقص نورهای شهر لذت ببریم. 

برای دقایقی با کارناوال همراه شوید و سفر به سیاتل را تجربه کنید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس
سلام ممنون میشه شهرهای 
ایالت های دیگه رو هم بذارین

13 آبان 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست