ویدیو HD

یک روز در سیاتل | شهری تماشایی در کنار اقیانوس آرام

برای سفر امروزمان، مقصدی را در ایالت واشنگتن و در شمال غربی اقیانوس آرام برگزیدیم. به سیاتل می رویم؛ جایی متفاوت و دیدنی که به دلیل تفریحات متنوع و آرامش مثال زدنی، گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. در هر گوشه ی این شهر فرصت هایی برای خوشگذرانی وجود دارد و لحظاتی متفاوت را برایتان رقم می زند. می خواهیم گذر یک روز را در سیاتل به تماشا بنشینیم و کمی بیشتر با آن آشنا شویم. با کارناوال همراه باشید و قدم به این شهر تماشایی و آرام بگذارید تا گشت و گذار را به سبکی تازه تجربه کنید.

خورشید کم کم طلوع می کند تا آغاز روز را به ساکنان و مهمانان این شهر خبر دهد. سفرمان را با تماشای دورنمایی از این مقصد دیدنی آغاز می کنیم و گذر کشتی ها را بر روی آب می بینیم. سپس به قلب سیاتل می رویم و مهم ترین سازه ی این شهر را از نظر می گذرانیم. این سازه که برج سوزن فضایی (Space Needle) نام دارد، یک برج دیده بانی است و شناخته شده ترین نماد شهری سیاتل به شمار می رود. بعد از نگاهی گذرا به این برج، به خیابان ها قدم می گذاریم و گشتی در بازار های زیبا و بزرگ می زنیم که علاوه بر تنوع محصولات از حال و هوای خاصی برخوردارند.

به گوشه ی دیگر شهر سر می زنیم و رفت و آمد قایق ها را نظاره می کنیم. به دلیل مجاورت سیاتل با اقیانوس آرام، بندرگاه بزرگی در آن قرار دارد که روزانه محل رفت و آمد کشتی ها و قایق های بسیاری است و البته کشتی سواری در آب های این اقیانوس هم تفریحی برای گردشگران به حساب می آید.

دوباره سراغ برج سوزن فضایی می رویم و وارد آن می شویم تا تجربه ای متفاوت از تماشای سیاتل را برای خودمان رقم بزنیم. کافه ها و رستوران های شهر را نیز می بینیم که فضاهایی دل نشین و آرام را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. کم کم شب، بساط خود را پهن می کند و چراغ ها یکی پس از دیگری روشن می شوند. این بار اوج می گیریم و به پرواز در می آییم تا از تماشای رقص نورهای شهر لذت ببریم. 

برای دقایقی با کارناوال همراه شوید و سفر به سیاتل را تجربه کنید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس
سلام ممنون میشه شهرهای 
ایالت های دیگه رو هم بذارین

13 آبان 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET