کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایشی هیجان انگیز با اسنوبرد | همراه با یکی از حرفه ای ها

دوست دارید لحظاتی پر هیجان را به تماشا بنشینید و غرق در لذت شوید؟ نظرتان با یک گشت و گذار زمستانی چیست؟ امروز می خواهیم با یک ورزشکار حرفه ای همراه شویم و در میان برف ها به یک خوشگذرانی سرشار از آدرنالین بپردازیم. او با یک اسنوبرد به قلب کوهستان می زند و حرکاتی خارق العاده را به نمایش می گذارد. اسنوبرد تخته‌ای پهن است که برای سر خوردن بر روی برف به کار می رود. این کار، ورزش و تفریحی هیجانی و پرطرفدار است که در چهار ماده مختلف در بازی‌های المپیک زمستانی نیز برگزار می شود. ویدیوی امروز کارناوال صحنه هایی هیجان انگیز از این ورزش را پیش روی تان قرار می دهد و لحظاتی متفاوت را برای تان خلق می کند. با ما باشید و دیدن این ویدیوی تماشایی را از دست ندهید...

همسفر امروزمان توشتن هورگمو (Torstein Horgmo) یکی از اسنوبردبازان حرفه ای دنیاست و تا به حال مدال های بسیاری را در این رشته ورزشی به دست آورده است. او یکی از پدیده های این ورزش به شمار می رود و امروز می خواهد با حرکاتش شما را شگفت زده کند. با او همراه می شویم و روی برف ها سر می خوریم؛ او به حرکات عادی قانع نیست و نمایشش را با چاشنی هیجان در می آمیزد تا صحنه هایی نفس گیر را خلق کند. 

در کنار هیجان این سفر، دیدن چشم اندازهای کوهستانی و سپید پوش نیز شما را به وجد می آورد. طبیعت، تن پوش زمستانی خود را بر تن کرده و حسابی دلبری می کند. کاج هایی که دانه های برف بر تن شان نشسته زیباتر از همیشه به نظر می رسند. در این ویدیو به مکان های مختلفی سر می زنیم و مناظر زیادی را از نظر می گذرانیم. 

با کارناوال باشید و گشتی هیجان انگیز را تجربه کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست