کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

اسکی روی برف | تجربه هیجان در طبیعت زمستانی

در میان سوز و سرمای روزهای زمستانی شاید انتخاب کنید که در کنار پنجره بنشینید و با نوشیدن یک فنجان چای داغ از منظره ی برفی لذت ببرید. شاید هم تصمیم به انجام تفریحی هیجان انگیز در این فصل بگیرید. امروز با ما همراه باشید؛ چرا که می خواهیم شما را به قله های کوهستانی پوشیده شده از برف ببریم تا طعم اسکی هیجانی را بچشید و تصاویری ماندگار توام با شور و هیجان در خاطرتان ثبت شود. با ما راهی یک سفر زمستانی شوید...

در روزی برفی راهی کوهستان های پوشیده شده از برف می شویم و با تله کابین ها خودمان را به بالای کوه می رسانیم. هر چه پیش می رویم، بارش برف هم شدت می گیرد. با تجهیزات کامل و لباس های گرم برای این تفریح لذت بخش آماده شده ایم و پس از رسیدن به فضای مناسب، شروع به خلق صحنه هایی دیدنی می کنیم. هیجان اسکی روی برف، گرمایی به وجودمان می دهد که سرمای زمستان را از یاد می بریم.

حال نوبت شماست! خود را بالای این شیب زیاد کوهستان تصور کنید. آیا جرات اسکی کردن در این ارتفاع را دارید؟ برای دقایقی ترس و اضطراب را کنار بگذارید و هیجان را در دل طبیعت زمستانی تجربه کنید.

 هنگامی که ابرها از مقابل خورشید کنار می روند و پرتو طلایی رنگ خورشید شروع به تابش می کند، سفر ما نیز طعم دیگری به خود می گیرد. پیچ و خم ها و موانع سخت را در یک روز برفی و در کوهستانی با منظره ای زیبا در کنار ما پشت سر بگذارید و حسابی از این تفریح زمستانی لذت ببرید.

باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای هیجانی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست