کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

اسکی در غرب اتریش | هیجان در ارتفاعات

این بار در کارناوال می خواهیم به ویدیویی هیجانی چشم بدوزیم و آدرنالین خون مان را بالا ببریم. برای این کار، ورزش تماشای جذاب اسکی را برگزیده ایم. می خواهیم با عده ای از حرفه ای های این ورزش همراه شویم و حرکات هنرمندانه شان را ببینیم. 

برای این کار به یکی از پیست های اسکی می رویم که در نواحی غربی کشور اتریش قرار دارد. این پیست، استوبای گلیسیر (Stubai Glacier) نام دارد و میزبان مسابقات اسکی بسیاری است. افراد بی شماری از ورزشکاران آرزو دارند تا در این محیط به اسکی بپردازند و تجربه دلپذیری برای خود رقم بزنند؛ همانند ورزشکارانی که در این ویدیو همراه مان هستند و هنر اسکی بازی شان را به رخ مان می کشند. با ما به اتریش بیایید و حرکات حیرت انگیز این ورزشکاران را به تماشا بنشینید.

در ابتدا این ورزشکاران را می بینیم که کوله بار خود را جمع می کنند و سوار اتوبوسی، به سوی مقصدشان رهسپار می شوند. در نهایت، آن ها به مقصدشان می رسند و خود را برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده می کنند. همه جا پوشیده از برف است و جلوه زمستانی، در هر گوشه ای به چشم می خورد. اما آسمان آفتابی و صاف است و خورشید به همه طرف نور و گرما می پراکند؛ همین موضوع لذت اسکی را دوچندان می کند. همراهان مان چوب های اسکی را به دست می گیرند و خود را در پیج و خم مسیر رها می کنند. آنها با سرعت بسیار، به سوی پایین سرازیر می شوند و در مسیر از سویی به سوی دیگر می روند. در اینجا هیجان به اوج می رسد.

نظرتان چیست تا باقی ماجرا را در ویدیوی پیش رو ببینیم؟! با کارناوال همراه شوید. 


:Video Details

Produced By: Nathan O'Looney

Music: Get It Right (feat. MØ) By Diplo

Photo Of Cover: Christoph Oberschneider

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مسعود کرامتی

خیلی عالی بود . یه صبح برفی شروع کردم

21 آبان 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست