کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپس دیدنی از ایتالیا

برای تان یک تایم لپس دیدنی از ایتالیا را تدارک دیده ایم. به کمک این تایم لپس می خواهیم مکان های دیدنی ایتالیا را یک به یک از نظر بگذرانیم و با این کشور تاریخی بیشتر آشنا شویم. ایتالیا در صدر کشورهای گردشگر پذیرِ دنیا قرار دارد و این کلیپ دیدنی های ایتالیا به خوبی می تواند ما را با فضای این سرزمین آشنا کند.

در سفرمان از جاذبه های شهرهای رم، ونیز، فلورانس و سیه‌نا (Siena) دیدن می کنیم و قدمی هم در کشور کوچک واتیکان می زنیم که درون مرزهای ایتالیا جا خوش کرده است. از جاذبه هایی که در این تایم لپس با سرعت از کنارشان می گذریم می توان به میدان سن مارکو (Piazza San Marco) و تئاتر بزرگ لا فنیچه (Gran Teatro La Fenice) در شهر ونیز اشاره کرد. همچنین نگاهی هم به قصر دوک (Palazzo Ducale) در این شهر می اندازیم. این قصر به سبک گوتیک ونیزی ساخته شده است و یکی از نمادهای مهمِ ونیز و شمال ایتالیا به حساب می آید. این قصر محل سکونت دوکِ ونیز (بالاترین مقام جمهوری در این منطقه) بوده است که در سال ۱۹۳۵ میلادی به عنوان موزه بازگشایی شد. البته دیدنی های شهر ونیز به همین سه مورد ختم نمی شوند و در ادامه ویدیو چندی دیگر از مهمترین جاذبه های این شهر را نیز از نظر می گذرانیم. 

همانطور که بالاتر گفتیم به شهر فلورانس هم می رویم. این شهر یکی از پربازدیدترین مناطق کشور ایتالیاست و جاذبه های بسیار زیادی دارد که از جمله آن ها می توان کلیسای سانتا کروچه (Basilica di Santa Croce) را نام برد. سانتا کروچه در واژه به معنای "کلیسای صلیب مقدس" است. آرامگاه مشاهیری چون میکل آنژ و گالیله در این کلیسا قرار دارد. 

هنوز به رم و واتیکان نرسیده ایم و تا همین جای ویدیو، دیدنی های بسیاری را از نظر گذرانده ایم؛ با کارناوال در تماشای این ویدیو همراه باشید.


:Video Details

Produced By: Adam Shomsky

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست