کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپس تماشایی از نیویورک

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، این بار یکی از شهرهای مهم ایالات متحده آمریکا، یعنی نیویورک را برای گشت و گذار برگزیده ایم. تایم لپس تماشایی از نیویورک، می تواند به خوبی جاذبه های گردشگری نیویورک را به تصویر بکشد و همچنین ما را با زیبایی های این شهر آشنا کند. پس همراه مان باشید و در این ویدیوی تایم لپس به تماشای دیدنی های نیویورک بنشینید.

شهر نیویورک علاوه بر آن که یکی از شهرهای مهم آمریکا شمرده می شود، در جهان نیز صاحب جایگاه مهمی ست. این شهر یکی از قطب های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در دنیاست و به خاطر اهمیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اش، بسیاری از افراد آن را "پایتخت جهان" لقب داده اند. این شهر زیبا، از ۵ ناحیه به نام های برانکس (The Bronx)، بروکلین (Brooklyn)، منهتن (Manhattan)، کوئینز (Queens) و استیتن آیلند (Staten Island) تشکیل شده است. در این ویدیو، به برخی از این نواحی سر می زنیم و نگاهی گذرا به آن ها می اندازیم. 

در سفرمان توجه ویژه ای به آسمان خراش های نیویورک خواهیم داشت که بر عظمت این کلانشهر بزرگ افزوده اند و آوازه شان در دنیا پیچیده است. همچنین از ترمینال گراند سنترال (Grand Central Terminal) بازدید می کنیم. این مکان یکی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار در ایالات متحده آمریکاست و در وسط سالنش، ساعتی به ارزش ده میلیون دلار قرار دارد.

در ادامه با هم کنار پل معلق بروکلین (Brooklyn Bridge) می رویم و نگاهی به این سازه می اندازیم که دو ناحیه بروکلین و منهتن را به یکدیگر متصل می کند. پل بروکلین یکی از قدیمی ترین پل های معلق در آمریکا و جهان به حساب می آید و به همین خاطر از ظاهر چندان خوبی نسبت به دیگر پل های معلق دنیا برخوردار نیست. کار ساخت این سازه در تاریخ ۳ ژانویه ۱۸۷۰ آغاز شد و در ۲۴ مه ۱۸۸۳ خاتمه یافت.

مکان های دیدنی نیویورک، بی شمار هستند؛ در ادامه همراه کارناوال بمانید و تماشای آن ها را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: The HYPERZOOM™ guy

Photo Of Cover: Matt Trott

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست