کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی تماشایی از بوتان | بهشتی در جنوب آسیا

امروز می خواهیم ویدیویی تماشایی از بوتان را با شما به اشتراک بگذاریم و اینگونه، به مرور دیدنی های بوتان بپردازیم و همچنین کمی با فرهنگ مردم بوتان آشنا شویم. در این ویدیو هم نگاهی داریم به طبیعت بوتان و گوشه ای از زیبایی های این کشور را با یکدیگر مرور می کنیم. پس با ما همراه بمانید و این بوتان گردی جذاب را از دست ندهید. 

بوتان یک پادشاهی ست که در جنوب قاره آسیا قرار دارد. پایتخت این سرزمین تیمفو (Thimphu) نام دارد و زبان رسمی مردم آن، دزونگخا (Dzongkha) است. بوتان در بلندی های هیمالیا جای خوش کرده است و فاصله چندانی از نپال ندارد؛ یعنی همان کشوری که کوه اورست را میزبانی می کند. سرزمین بوتان میان دو کشور چین و هند محصور شده است از آن جایی که تنها با این دو کشور مرز دارد، در طول تاریخ تبادل چندانی با دیگر سرزمین ها نداشته و این مساله باعث شده تا در انزوا باقی بماند. به همین خاطر، فرهنگ مردم بوتان غنی و محیط زیستش دست نخورده و ناب باقی مانده است.

سران بوتان به حفاظت از میراث طبیعی و تاریخی خود اهمیت قابل توجهی داده اند و حتا تا سال ها، سفر گردشگران را به سرزمین شان محدود کرده بودند؛ شاید برای تان جالب باشد که اولین گردشگر در سال ۱۹۷۴ به بوتان سفر کرد. این روزها مردم و حکومت بوتان در قبال گردشگران رفتاری کاملا منعطف دارند و دیگر سفر به این سرزمین مانند گذشته سخت و محدود نیست. این سال ها، جغرافیای خاص و طبیعت بکر، سنت های منحصر به فرد و معابد بودایی بی شمار، بسیاری را شیفته سفر به بوتان کرده است و افراد متعددی می خواهند خاطراتی خوش در این جا برای خود رقم بزنند. 

با کارناوال همره بمانید تا با تماشای این ویدیو، بیشتر دلیل محبوبیت بوتان را درک و زیبایی های آن را لمس کنیم. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

Instagram Account: miro.vs.246countries

Music: Chill Carrier - Natural Beauty

Photo Of Cover: Csilla Zelko

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست