کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های خیره کننده انگلستان

امروز با یکدیگر راهی سفری مجازی می شویم به کشوری که زیبایی های فراوانی را در خود جای داده. با ما در این این لحظات همراه شوید و ساعاتی را محو تماشای دیدنی های رویایی این دیار شوید و لذت ببرید. مقصد امروزمان کشور انگلستان است؛ کشوری تاریخی به همراه آثار باستانی و سازه های مدرن و مشهور در جهان. دراین لحظات تنها چشمانت را ببند و زیبایی های پیش رو را در کنارت تجسم کن. با نوای موسیقی دلنواز و پر آرامشی با مناظری از کاخ وست مینستر شروع می کنیم؛ آسمانی صورتی رنگ که در پشت نمای این کاخ در حال جنبش و حرکت است... حتی گذر زمان را را می توانی ثانیه به ثانیه در ساعت بزرگ شهر نظاره گر شوی. بسیاری از نماهایی که تنها مخصوص این سرزمین است و برای همگی نوستالژی شده را به تو نشان می دهیم؛ از باجه های تلفن و اتوبوس های دو طبقه قرمز رنگ و تاکسی های مشکی معروفش گرفته تا چرخ و فلک عظیم شهر لندن با نور های آبی رنگ که از هر طرف که به شهر نگاه بیاندازی همانند جواهری درخشان به طرز عجیبی خود نمایی می کند. و چه دل پذیر است لحظاتی که در شهر در حال کشتی سواری باشی و چرخش چرخ و فلک و زیبایی های کاخ وست مینستر چشمانت را نوازش دهند. با اینکه بسیاری از سازه ها در این پهنه به علت معماری مدرنشان مشهورند اما اگر با دقت نگاهی کلی بیاندازی، شاهد معماری قدیمی و اصیل مخصوص انگلیسی در اکثر بناهای این کشور می شوی. زمانی که در بازار مشغول خرید شوی، مرکز خرید های معروف و بزرگ به همراه این معماری انگلیسی حال و هوایی خاص در دلت ایجاد می کنند که در هیج جای دیگر آن حس را نخواهی داشت. زیبایی شهر لندن به همراه آسمانی آبی رنگ که دلپذیر بودنش را دو چندان نموده، کاخ باکینگهام به همراه سرباز های انگلیسی با قباهای معروف و زیبای قدیمی شان، نمایی بی نظیر از تاور بریج پل معروف لندن، طبیعت بکر و سرسبزی که با درختان چند رنگش مناظری بی نظیر را رقم زده اند و البته نمایش مناظری از استون هنج این بنای تاریخی به جای مانده از گذشته همه و همه بهانه اند؛ بهانه برای اینکه لحظاتی را محو تماشا شوی و لذت ببری. پس لحظه ای درنگ نکن و هر چه زود تر به همراه کارناوال به تماشای این ویدیو زیبا بنشین

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
اسماعیل عسکری

شهر بسیار عالی و مشهود بودن الطاف الهی و جاهای بی نظیر و چشمگیر در این بیش از هرچیزی همه مغز انسان ها را بسوی زیبا بودن خداوند حکیم میکشاند الهی شکر...

19 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست