کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو گشت و گذار در تهران | نگاهی متفاوت به پایتخت

وقتی در خیابان های تهران قدم می زنیم، موارد بسیاری توجه مان را به خود جلب می کنند. شلوغی، همهمه، صداها و شتاب و عجله ای که سراسر شهر را فراگرفته، همیشه میان مردم و زیبایی های تهران فاصله می اندازد. خیلی از ساکنان و مهمانان این شهر فرصت نمی کنند که از حضور در تهران لذت ببرند و زیبایی های آن را لمس کنند. مردم این شهر همیشه در جستجوی روزی تعطیل، هوایی خوب و گوشه ای آرام هستند تا غبار خستگی را از تن خود بشویند.

اما تصور کنید که برای چند دقیقه صدای بوق و ترمز ماشین ها در تهران خاموش شود، دیگر همهمه ای در کار نباشد و این پایتخت تماشایی از شلوغی های معمولش فاصله بگیرد. فکر کنید که حین گردشِ شما در این شهر، موسیقی زیبایی پخش می شود که اصالت هنر ایران را برای شما یادآوری می کند. خیال کنید همه چیزهایی که ممکن است حواس شما را از واقعیت های دلنشین قدیم و جدید این شهر دور کند، برای دقایقی از بین بروند. آن وقت، چگونه تهرانی را پیش چشم خود می بینید؟

امروز با هم چنین گشت و گذاری در تهران خواهیم داشت. بدون اینکه به بیرون رفتن از خانه نیاز داشته باشیم، این شهر را بدون شتاب و با دقت تماشا می کنیم. ویدیویی را می بینیم که آرامش تهران را به رخ مان می کشد. در تهران و شمیرانات قدم می زنیم و با تماشای عکس هایی که هنرمندانه ثبت شده اند، لحظاتی را با لذت می گذرانیم. بد نیست توضیح دهیم شمیرانات شهرستانی متعلق به استان تهران است که در شرق و شمال شرق شهر تهران و در دامنه های البرز جنوبی قرار دارد.

در این ویدیو، از هنرنمایی یک مرد خطاط تا قدم زدن مردم در تاریکی شهر تهران و تفریح در خیابان ها را از نظر می گذرانیم. به مردی بر می خوریم که در پیاده رویی ایستاده و سرگرم روزنامه خواندن است. کوچه های محله های قدیمی را می بینیم که با پله هایی در شیب بنا شده اند. دماوندِ سربلند را از نظر می گذرانیم که همچون مادری مهربان تهران را در دامان خودش پرورانده ست. سری به بازارِ پر جنب و جوش تجریش می زنیم که همیشه در آن، زندگی جاری ست. گه‌گداری به زندگی روزمره مردم سر می زنیم و گاهی در میان طبیعت زیبا سرک می کشیم.

با کارناوال همراه باشید تا گردشی دلپذیر در تهران داشته باشیم...

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به تهران


:Video Details

Photography: Soheil Rz

Music : "It was a Soft Autumn" by Fariborz Lachini

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست