کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تهرانگردی با اسکیت بازان خارجی | درک ایران واقعی

می خواهیم شما را به یک تهرانگردی خاص و ویژه دعوت کنیم؛ سفر به شهری شلوغ و پرهمهمه که البته زیبایی های خاص خودش را نیز دارد. همراه اسکیت سواران جوان به این شهر قدم می گذاریم و گشتی کوتاه را در آن تجربه می کنیم. امروز سه همسفر از سه نقطه مختلف دنیا داریم و قرار است در پایتخت ایران به اسکیت سواری بپردازیم. آنها به همه شنیده های شان از این سرزمین کهن بی توجهی کرده و راهی ایران شده اند تا خودشان آن را کشف کنند. این سه جوان هر فرصتی را مغتنم شمرده و به میان مردم رفته اند تا ببینند در این کشور پهناور چه می گذرد و آیا این همه اخبار منفی واقعیت دارند؟ کارناوال می خواهد تجربه این اسکیت سوران را با شما به اشتراک بگذارد تا تهران را از نگاه آنها ببینید. با ما همراه باشید...

در ابتدا بهتر است با همسفران مان آشنا شویم: یاکو اویانن ( Jaakko Ojanen) از فنلاند، نسیم لشهب (Nassin Lachhab) از مراکش و کارلوس کاردنوسا (Carlos Cardenosa) از اسپانیا. آنها اسکیت سوارانی حرفه ای هستند که به نقاط مختلف دنیا سفر می کنند تا در مکان های مختلف به اسکیت سواری بپردازند. این بار گذرشان به ایران افتاده؛ کشوری پر حاشیه که از هر سو اخباری منفی در مورد آن به گوش می رسد اما این چیزها اهمیتی برای یاکو، نسیم و کارلوس ندارد؛ آنها می خواهند اسکیت سواری کنند و خیلی به این حرف ها اهمیت نمی دهند. نسیم در این باره می گوید: 

وقتی به خانواده و دوستام گفتم که می خوام در ایران اسکیت سواری کنم، همه از من خواهش کردن که نرو. اونا می گفتن که این کشور خیلی خطرناکه و جنگ، تو رو تهدید می کنه!

کارلوس ادامه می دهد:

من شروع به جمع آوری اطلاعات کردم و دیدم چیز نگران کننده ای وجود نداره. پس گفتم بزن بریم.

یاکو نیز می گوید:

همه می گفتن که مردم ایران شما را اذیت می کنن اما حالا می بینم که اینجا همه چی امنه و همه مهربونن. اینجا خیلی جای قشنگیه برای اسکیت.

در این ویدیو می بینیم که این سه جوان به نقاط مختلف تهران سر می زنند. برج آزادی را می بینند، به تماشای برج میلاد می نشینند و از اسکیت بازی در بازار تهران نیز لذت می برند.

با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست