کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

معابد شهر باگان | زیبایی های کشور میانمار

می خواهیم امروز شما را با صحنه هایی متفات از شهری که شاید نامش تا به حال به گوشتان نخورده باشد آشنا کنیم. شهری که معابد خیره کننده ای از روزگاران گذشته برایش به یادگار مانده و ما به تک تک آنها سر خواهیم زد. مقصد امروزمان شهر باستانی باگان (bagan) واقع در کشور میانمار است. با ما در این لحظات کوتاه همراه شوید و لذت ببرید. سفر مجازیمان را  با صحنه هایی از بتکده بودایی شوییزیگون (Shwezigon) آغاز می کنیم. برق طلاکاری های این معبد چشمانتان را نوازش می دهد و شاید حتی باور چنین صحنه ای کاری دشوار باشد. این معبد زیبا از زیارتگاه های کوچکتری که در اطراف همدیگر واقع شده اند تشکیل شده و یکی از جاذبه های دیدنی کشور میانمار محسوب می شود. سپس به معبد (Htilominloکه با سنگ های آجری رنگ و نقش و نگاری استادانه یاخته شده، سر می زنیم و از گنجینه های تاریخی به جای مانده در این معابد دیدن می کنیم. یکی از جالب ترین صحنه هایی که در این معبد به چشم می خورد مجسمه ی 4 بودایی است که هر کدام به یکی از 4 جهت اصلی نگاه می کنند. در مقاصد بعدی تک تک معابد این شهر را زیر ذره بین می بریم. در ادامه به چندین معبد دیگر می رویم و از هر یک دیدن می کنیم تا شما را با بناهای تاریخی و البته فرهنگ و آداب و رسوم باقی مانده از سلسله های دور آشنا کنیم. وقتی که از بالا به این منظرها بنگرید، زمانی که گنبد های نوک تیز این معابد از لا به لای سرسبزی درختان سر بیرون زده اند، بسیار از تماشای این اماکن لذت خواهید برد و با لحظه ی غروب خورشید نارنجی رنگ در پشت این منظره ی خاص سفرمان را خاتمه می دهیم. با کارناوال در این لحظات زیبا محو تماشا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست